Nowości wydawnicze od wydawnictwa Media Service Zawada | Bajeczki dla dzieci z ulubionymi bohaterami | Świnka Peppa, Pidżamersi, Shimmer&Shine, Rycerka Nella

Nasza dziecięca biblioteczka cały czas powiększa się o nowe tytuły. Tym razem dołączyło do niej aż 6 kolorowych książeczek z ulubionymi bohaterami dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada.  

Nowości wydawnicze dla dzieci

Seria książek 'Kocha, Lubi, Szanuje' pomoże dzieciom dostrzec, jak ważne w życiu są uczucia. Ulubieni bohaterowie pokazują nam swoim przykładzie jak można okazać emocje. Nie zawsze jest to łatwe!

Peppa Pig. Co kocha Peppa?

 Co kocha Peppa?

Co kocha Peppa?

Książeczka dla dzieci


Pidżamersi. Rada od przyjaciół.

Rada od przyjaciół.
Obie książeczki z serii 'Kocha, Lubi, Szanuje' wydane są w miękkiej oprawie i liczą 24 strony. Książeczki są pięknie ilustrowane, kolory przyjemne dla okaz a tekst jest duży, dzięki czemu dzieci nie będą miały problemu z czytaniem. W książeczkach na poszczególnych stronach znajdują się również pytania, dotyczące tekstu.To taki fajny test sprawdzający czy dziecko słucha czy też czyta ze zrozumieniem. Obie książeczki w fajny sposób ukazują uczucia, z którymi dzieci często nie potrafią sobie poradzić. Na przykładzie ulubionych bohaterów bajek będzie im znacznie łatwiej.

Cena 6,99 ,-

Rycerka Nella. Przygoda na festynie Gwiazd.

Każdego roku rumaki z królestwa Zmakogrodu rywalizują podczas zawodów na Festynie Gwiazd.

Przygoda na festynie Gwiazd.

Zwycięzca ma zaszczyt pociągnięcia królewskie karety, w której zasiada rodzina Nelli. Ostatnio ciągle wygrywał jednorożec królewny Nelli - Śliczna. Czy gry tego roku sprawy nie ułożą się po jej myśli, Śliczna zrozumie, że największą nagrodą jest zawsze przyjaźń?Książeczka z serii 'Królewskie opowieści' wydana jest w miękkiej oprawie i liczy 24 storny.
Każda ze stron jest pięknie i kolorowo ilustrowana. Ilustracje są duże, pomiędzy nimi znajduje się tekst napisany dużą, czytelną czcionką. Opowiadanie na podstawie jednego z odcinków serialu dla dzieci Rycerka Nella o tym samym tytule. Książeczka jest obowiązkową pozycją na półce z książkami każdej małej fanki rycerki Nelli :)

Cena 6,99 ,-

Peppa Pig. Niezwykły lot z panią królik.


Helikopter ratunkowy pani królik to pomoc najwyższych lotów!
Wyciągnie z najgorszych tarapatów nawet tatę świnkę!

Niezwykły lot z panią królik.

Książeczka z serii 'Książeczki z półeczki' wydana w miękkiej oprawie, liczy 24 strony. Całość wydana jest jest bardzo ładnie, w środku znajdziemy bardzo duże ilustracje oraz tekst napisany czytelną, dużą czcionką. Na początku książeczki znajduje się również szybkie zadanie, w którym dzieci muszą wskazać pojazdy, które latają. Zostały również przedstawione wszystkie postacie, które pojawiły się w opowieści.


Peppa Pig. Niezwykły lot z panią królik.

Cena 6,99 ,-

Shimmer & Shine. Sięgnąć gwiazd!

Shimmer, Shine i Leah ruszają na grzbietach skrzydlatych pędzorożców do niezwykłej krainy! Dziewczynki mają tam poznać magie gwiezdnego pyłu. W ślad za nimi podąża czarodziejka Zeta, która pragnie zatrzymać całą moc gwiazd dla siebie.

Sięgnąć gwiazd!

Książeczka wydana w miękkiej oprawie, liczy 24 strony. To wydanie książeczki to jest sztos, mówię Wam. I właśnie ta książeczka wywołała najwięcej radości na twarzach moich dzieci, bowiem w środku znajduje się mnóstwo błyszczących jednorożców! Całość jest przepięknie ilustrowana a ilustracje znajdują się na całej stronie. Tekst jest napisany czytelną czcionką, raz w kolorze bieli raz czerni, tak aby dobrze kontrastować z jasnym czy też ciemniejszym tłem. Można powiedzieć, że jest to książeczka cała w jednorożcach, brokacie i cekinach :DCena 6,99 ,-

Peppa Pig. Super pojazdy Peppy. Opowiadanie z naklejkami.

Kolorowa książeczka dla miłośników przygód Świnki Peppy. Znajdziemy w niej ciekawe opowiadanie o perypetiach głównej bohaterki, jej rodziny i przyjaciół, a także dużą porcję naklejek z ulubionymi postaciami.


Książka z naklejkami

Książka wydana w miękkiej oprawie liczy aż 48 storn. Dwie pierwsze strony książeczki to same naklejki z postaciami z książeczki. Dalej czekają aż 2 opowiadania pt. 'Wyścigówka George'a' oraz 'Wóz strażacki'. Całość wydana jest w przyjemnych dla oka kolorach z większymi i mniejszymi ilustracjami.Na początku książeczki znajduje się również zadanie na odnajdowanie różnic a przed każdym opowiadaniem zostały przedstawione postacie, które pojawiają się w opowieści.

Książeczka z naklejkami,

bajki dla dzieci, peppa pig

książka do wyklejania

Cena 9,99 ,-

Wszystkie książeczki można kupić w kioskach, księgarniach, sklepach na stoiskach prasowych, w salonikach prasowych oraz na stronie książeczki bajeczki, gdzie czeka mnóstwo świetnych promocji!

Komentarze

 1. Super propozycje, Takie małe książeczki u nas w domu najchętniej czytane

  OdpowiedzUsuń
 2. Powoli zaczynam kupować takie magazyny i książeczki. Wcześniej moja córka darła je na strzępy i tylko naklejki ją interesowały. Teraz zaczyna oglądać, opowiadać i rysować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka chyba by oszalała na punkcie tylu bajeczek do zabawy. Każda z tych bajek lubi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas każda zajmuje honorowe miejsce na półce :)

   Usuń
 4. masz piękne tło, te książeczki zawsze są super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Peppa fajna, kupowałam jeszcze niedawno razem z kilkoma innymi z bajek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że Świnka Peppa nadal na topie ;) Takie książeczki, z pewnością ucieszą każde dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne książeczki dla dzieci :) na pewno każde dziecko znajdzie swoją ulubioną :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super książeczki dla dziecki. Kolorowe, jak moje dziecko było małe to czesto kupowałam jej takie cudeńka

  OdpowiedzUsuń
 9. mój syn ćwiczy czytanie z tymi książeczkami :) więc bardzo je lubimy!

  OdpowiedzUsuń
 10. Superb article, man!! you are really included a real advance area of knowledge I expect for may days. Hope you more article on it creates & let us to see.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nasz młodszy synek ostatnio się zainteresował Peppą :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mój syn także bardzo lubi Świnkę Peppę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram