Wiem i ja! Seria edukacyjnych książek dla przedszkolaków od wydawnictwa Media Service Zawada.

nauka pisania dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą formą nauki dla dzieci jest oczywiście zabawa. Właśnie podczas zabawy dzieci przyswajają mnóstwo nowych informacji, uczą się ciągle czegoś nowego, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Jestem ogromnym zwolennikiem wszelkich gier, zabaw czy książeczek edukacyjnych, których w naszym domu jest mnóstwo a co nie mieści się w domu zawozimy do dziadków :P

jak nauczyć dziecko pisać

Moja starsza córka uwielbia się uczuć i wcale nie trzeba jej do tego namawiać. Jest chyba jednym z nielicznych dzieci, które po godzinie 15 opuszcza szkołę z płaczem, bo była w niej za krótko. Młodsza córka to zdecydowane przeciwieństwo starszej siostry, jednak uwielbia ją naśladować i zawsze kiedy Lenka odrabia lekcje, to Amelka siada obok niej ze swoimi książeczkami i też coś w nich skrobie. I właśnie wtedy najlepiej sprawdzają się różnego rodzaju książeczki edukacyjne, które pomagają w nauce liczenia, pisania itp. jak np. nasze ostatnie odkrycie, a mianowicie książeczki z serii Wiem I Ja! Od wydawnictwa Media Service Zawada.

Wiem i Ja! Edukacyjne książeczki dla dzieci.


edukacyjne książeczki dla maluchów


Książeczki z serii Wiem i Ja! Są idealne dla dzieci w wieku przedszkolnym, które powoli przyswajają wiedzę w formie zabawy. Dzięki tym książeczkom wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami poznają liczby, litery, kształty, a także nauczą się samodzielnie pisać oraz liczyć.

Książeczki są wydane w miękkiej oprawie z pięknymi kolorowymi ilustracjami ulubionych bohaterów bajek dla dzieci, którzy pomogą w nauce oraz zapewnią ogrom świetnej zabawy.

nauka wczesnoszkolna

nauka przedszkolaka

Każda strona książki składa się z dwóch części oddzielonych od siebie perforacją. Pierwsza część zawiera podstawową wiedzę, zaś druga - zadania do samodzielnego rozwiązania przez dziecko. Po wykonaniu zadań można oderwać tę część i pozostawić samą książeczkę z wiadomościami. Dziecko może powracać do niej wielokrotnie, by utrwalać znajomość liczb.
Każda książeczka liczy aż 40 stron pełnych kolorowych obrazków i zadań, z którymi nauka to dla dzieci sama przyjemność. Nie duży format książeczki pozwala na zabranie jej ze sobą wszędzie. Bez problemu zmieści się w małym dziecięcym plecaczku obok piórnika z kredkami.

Edukacyjne książeczki z psim patrolem

Peppa Świnka książeczki edykacyjne

W serii do wyboru jest sporo tytułów takich jak np. Świnka Peppa - Znam Kolory i kształty, Świnka Peppa - Znam Litery, Świnka Peppa - Znam Liczby, Psi Patrol - Kolorowe Słowa, Psi Patrol - Sam Piszę, Psi Patrol Sam Liczę oraz inne. Wybór tytułu zależy jedynie od nas i od tego czego chcemy w danym momencie nauczyć dziecko. Gwarantuję, że dla dzieci zabawa z tymi książeczkami będzie wielką frajdą. Moja 5-latka odnalazła się w nich bez problemu i z uśmiechem na twarzy przystąpiła do rozwiązywania zadań. W książeczkach poza standardową nauką pisania liter, liczb czy rysowania kształtów znajdują się również zadania związane z tematem przewodnim książeczki, czyli np. liczenie przedmiotów, kolorowanie literek itp. wszystko w zależności od wybranego tytułu.Książeczki z serii Wiem i ja! Będą idealne dla dzieci w wieku 4-6 lat. Moja 5-latka jest nimi zachwycona, a to jest przecież najważniejsze.


Książeczki do kupienia w kioskach, księgarniach, sklepach na stoiskach z prasą w cenie 8,99 ,- a także online na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI gdzie wszelkie wydania można upolować w promocyjnych cenach. Od niedawna także książeczki wydawnictwa Media Service Zawada można znaleźć w sieci sklepów Biedronka.


Wasze dzieci lubią się uczyć? Wy jako dzieci lubiliście się uczyć?

Komentarze

 1. Ta seria jest rewelacyjna.Z ulubionymi bohaterami dziecko szybciej i chętniej się uczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mamy te książeczki i są super

  OdpowiedzUsuń
 3. Bohaterowie bajek to świetni pomocnicy w nauce <3

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejne świetne propozcyje dla maluchow :) super że powstaje tyle książęczek

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne ksiązeczki! uwielbiam kreatywne rozwiązania takich oto rzeczy. Dzieci sie dzieki temu bardzo szybko ucza. A frajde z korzystania z nich nie tylko maja dzieci ;p pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako dziecko uwielbiałam takie edukacyjne książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna seria, zresztą z ulubionymi bohaterami łatwiej zachęcić maluchy do nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne, takie kolorowe. No i wartościowe dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajne, kolorowe książeczki, które uczą przez zabawę, na pewno zainteresują każde dziecko

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne są te książeczki. Mój synek który chodzi do przedszkola bardzo lubie takie zadania.

  OdpowiedzUsuń
 11. oj, ja pamietam po moich braciach ze najlepiej nauka im wchodziła przez roznego rodzaju ksiązki, ksiazeczki!
  A mlody miał takie problemy z mówieniem, ze masakra! :D a teraz jak zaczał mówic i sie uczyc to buzia mu sie nie zamyka :DDD

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzieci jeszcze nie mam, ale jestem pełna podziwu jakie teraz są dostępne książki! Podglądam książeczki dzieci moich koleżanek, magia, coraz więcej ciekawych książeczek edukacyjnych :))

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie od dziś wiadomo, że zabawa to najlepsza forma nauki. Wykorzystanie w tym celu ulubionych postaci z bajek jest dodatkowym atutem. Świetne publikacje o naprawdę ładnych grafikach i wyrazistych kolorach. Przyciągają wzrok <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Super :) jakie fajne są książki do nauki i do zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje dzieci są już za duże na tego typu książeczki, ale w swoim czasie uwielbiali takie piękne, kolorowe wydania ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękna grafika! Zdecydowanie coś dla mojego synka!

  OdpowiedzUsuń
 17. Takie kolorowe książeczki, to idealna pomoc w nauce :) I w dodatku, z pewnością dostarczają mnóstwa radości przy wykonywaniu zadań :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Tego typu książeczki w moim domu pojawiają się obowiązkowo. Moja córka regularnie z nich korzysta i bardzo lubi spędzać czas w ten sposób.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram