Back To School z Many Mornings. Zaprojektuj swoje skarpetki i wygraj fantastyczne nagrody!


Skarpetek Many Mornigs chyba nie muszę nikomu przedstawiać. To jedne z najpopularniejszych i najmodniejszych skarpetek dostępnych na rynku, które są parą nie do pary. Co to znaczy? A no tyle, że dwie skarpetki są niby różne, ale łączy je wspólny motyw np.  na jednej skarpetce mamy kotka a na drugiej włóczkę, którą bawi się kociak, czyli w efekcie tworzy nam się dopasowana para. 

Markę Many Mornings poznałam równo rok temu i od tamtego czasu regularnie zamawiam u nich skarpetki dla całej naszej rodzinki, bo są świetnej jakości, nie niszczą się po pierwszym praniu, a ich fantastyczne wzory zachwycają każdego skarpetko maniaka. 

skarpetki nie do pary

Wszystkie skarpetki Many Mornings produkowane są z najlepszych surowców, jakie dostępne są w Polsce. W ich składzie znajdziemy aż 80% bawełny czesanej. 17% to polamid a 3% elastan. Many Mornings oferuje skarpety długie, baleriny i stópki. Damskie i męskie od rozmiaru 36 do rozmiaru 43 oraz dziecięce od rozmiaru 23 do rozmiaru 34.


A teraz i wasze dzieci mogą stać się częścią społeczności Many Mornings. Wystarczy, że wezmą udział w konkursie i zaprojektują własny wzór skarpetek. Zwycięski projekt trafi do regularnego sprzedaży w 28 krajach na całym świecie! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci poniżej 10 roku życia a więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie na stornie https://manymornings.com/back-to-school/ 
Konkurs trwa do końca września. 

Komentarze

 1. Ich skarpetki są rewelacyjne! Wzornictwo naprawdę oryginalne, nietuzinkowe, a przy tym wysoka jakość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale słodkie skarpetki. Uwielbiam takie kolorowe skarpety. Myślę że sama kiedyś takie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne skarpetki :) widziałam już na innych blogach i cały czas mnie zachwycają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super muszę zaprojektować sobie skarpetki mega pomysł

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam takie kolorowe i zabawne skarpetki :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię takie kolorowe radosne skarpetki :) Mam takie z Nanushki.com :) Ale te są przesłodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale się u Was zrobiło kolorowo :) Bardzo mi się podoba pomysł z dwiema różnymi skarpetkami w parze, połączonymi wspólnym motywem. Z pewnością jest to bardzo oryginalne i wygląda czadowo :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne skarpetki, już nie raz koło nich przechodziłam, ale jeszcze się nie skusiłam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram