44Koty #zostańwdomu

Akcja #zostańwdomu odbija się na nas wszystkich. O ile pierwsze dni siedzenia w domu były fajne, bo można spędzić ze sobą więcej czasu, bo można wysprzątać cały dom, obejrzeć filmy, seriale, poczytać książki itp. tak teraz nie jest już tak kolorowo. Najgorzej jednak w tej całej sytuacji odnajdują się najmłodsze dzieci, które teoretycznie wiedzą, że jest wirus, który jest dla nas zagrożeniem to i tak nie pojmują, o co w tym wszystkich chodzi. 

Dzieci muszą ciągle coś robić, bawić się, być w ciągłym ruchu a takie nagłe zamknięcie ich w czterech ścianach nie wpływa pozytywnie ani na nie, ani na nas. Zabawki i gry szybko się nudzą, prace plastyczne szybko przestają cieszyć... 

Na pomoc przybywają bohaterowie bajki 44Cats, którzy pomogą dzieciom przetrwać ten trudny czas na nauce oraz zabawie.

*

Lampo i jego koci przyjaciele mają dla dzieci kociastycznych rad, jak dbać o higienę.


1. Po pierwsze: czyste ręce. Myjemy je regularnie i koniecznie mydłem!    


2. Po drugie: kichamy w zgięcie łokcia, a nos wydmuchujemy w chusteczkę jednorazową, którą od razu wyrzucamy do śmieci.   3. Po trzecie: zwierzęta nie przenoszą infekcji, więc nie panikuj i pozwól się dzieciom bawić z ich pupilami – maluchy nie ryzykują zdrowia. #44koty #zostajemywdomuKoty też trzymają się zasady #zostańwdomu, sprawdźmy czym się zajmują.

Czym się zajmuje Klopsik, gdy zostaje w domu?
Czym się zajmuje Pilou, gdy zostaje w domu?
A co robi Milady, gdy zostaje w domu?
Nie wiadomo jak długo jeszcze to wszystko potrwa. Musimy być wszyscy silni i wspierać się wzajemnie. Kociaki dobrze sobie radzą podczas akcji #zostajemywdomu, więc i my razem z dziećmi damy radę. A teraz odpowiedz sobie na pytanie - Gdy zostaniesz w domu, może być zabawnie, bo... ? 

Książeczki 44Cats i nie tylko możecie zamówić na stronie książeczki bajeczki w super cenach i bez wychodzenia z domu.

Komentarze

instagram