Zadania dla przedszkolaka. Nowości dla dzieci wydawnictwa Media Serivice Zawada


Moja młodsza córka jako przedszkolak z pomocą starszej siostry chętnie uczy się nowych rzeczy. Najchętniej podczas zabawy w przedszkole, gdzie starsza córka jest nauczycielem a młoda oczywiście przedszkolakiem. W tej zabawie pomocne są również książeczki z serii Zadania dla przedszkolaka wydawnictwa Media Service Zawada, które dedykowane są dzieciom w wieku 4-5 lat oraz 5-6 lat. Książeczki wypełnione są przeróżnymi zadaniami dla dzieci dostosowanymi do ich wieku od czytanek, nauki literek, kolorowania, rysowania na nauce cyferek, dodawania i odejmowaniu kończąc. To rewelacyjne wydanie dla każdego przedszkolaka, które uczy poprzez zabawę z ulubionymi bohaterami z bajek dla dzieci jak Psi Patrol czy Peppa Świnka.
Książeczki są naprawdę grube, niczym podręczniki, które dzieci mają w przedszkolu, bo liczą aż 64 strony, a kosztują jedyne 14,99! Do książeczek dołączone są również małe niespodzianki. W książeczce Świnka Peppa - Zabawa na cały rok na dzieci czeka dyplom oraz figurki do wypychania, z którymi można stworzyć teatrzyk, zaś w książce Psi Patrol - Psi Patrol znowu w akcji na dzieci czekają również figurki do wypychania, które należy samodzielnie pokolorować a później świetnie się nimi bawić.

Psi Patrol Ekipa na 102! Bohaterskie pieski.Kolejny numer Ekipy na 102! Jak zwykle zaskakuje swoją zawartością. Na dzieci czeka moc fantastycznej zabawy z różnymi zadaniami do rozwiązania jak liczenie, rysowanie po śladzie, labirynty, kolorowanki, zadania do wykonania z dołączonymi do numeru naklejkami, gra planszowa i wiele inni.

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram