Moja podróż dookoła świata - Unikatowa, interaktywna książka dla dzieci w wieku 3-7 lat, w której to dziecko jest bohaterem. | Visual


Podróże, podróże, podróże... Uwielbiają je dorośli, jak i mali, dlatego dziś chciałam wam pokazać fantastyczną książkę dla młodszych dzieci, która zabierze wszystkich w niezwykłą podróż dookoła świata.

MOJA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA - unikatowa, interaktywna książka dla dzieci. 

książka edukacyjna dla najmłodszych

Unikatowa, interaktywna książka dla dzieci w wieku 3-7 lat, w której to dziecko jest bohaterem.

Wykonuj zadania, aby kontynuować podróż po świecie. Poznawaj zwierzęta, ludzi oraz nazwy kontynentów. Wciągająca fabuła i niezwykła przygoda. Książka, którą pokochały dzieci. Przekonaj się sam!

Moja podróż dookoła świata to fantastyczna propozycja aktywizującej książki dla dzieci w wieku 3-7 lat, jak i starszych. W książce to dziecko jest bohaterem a podczas niesamowitej podróży dookoła świata towarzyszy dziecku Myszka Podróżniczka.


Moja podróż dookoła świata to książka, z którą strona po stronie odwiedzamy kolejne kontynenty, poznając zamieszkujące je zwierzęta, roślinność czy zabytki. Brzmi dość zwyczajnie prawda? Jednak zwyczajnie nie jest, albowiem, aby rozpocząć podróż po kontynentach oraz, aby ją kontynuować, dzieci muszą wykonać krótkie zadania, które znajdują się na każdej stronie książki. Zadania są proste, ale i bardzo zabawne np. aby dopłynąć do brzegu i uciec przed krokodylem należy szybko machać rękami. Żeby australijski kangur wyzdrowiał, należy go pogłaskać natomiast aby odmrozić gigantyczną lodową bramę, należy w nią chuchnąć, aby ją odmrozić. To tylko kilka przykładów zadań, których w książce jest znacznie więcej. Jak już wspomniałam wcześniej, zadania są bardzo proste i zabawne, wywołują mnóstwo radości u dzieci i fajnie aktywizują.
Zaletą książki jest to, iż napisana została ona w prosty i zrozumiały sposób nawet dla najmłodszych dzieci. To książka, która w zabawny sposób zapoznaje dzieci ze zwierzętami, kontynentami, jak i całym światem. Książka "Moja podróż dookoła świata" na przykładzie podróży pokazuje dzieciom, że w życiu nie zawsze przychodzi wszystko łatwo, że napotkają różne przeszkody, ale z każdą można sobie poradzić.

Podsumowując książka "Moja podróż dookoła świata" to książka, którą zdecydowanie każde dziecko mieć powinno. Zapewni ona wszystkim wiele frajdy i pozwoli fantastyczni spędzić czas. My jesteśmy na tak!
Komentarze

 1. Ta ksiązka bardzo mnie zainteresowała, o czym chyba już pisałam na Instagramie. Myślę, że moje dzieci z chęcią by po nią sięgały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta książkę jest naprawdę świetna. Zainteresuje zarówno młodsze jak i starsze dzieci. Moje świetnie się przy niej bawią a ja razem z nimi.

   Usuń
 2. Ale to jest genialne! Mój syn by się bardzo ucieszył z takiego prezentu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interaktywne książki dla dzieci są naprawdę super, tę chętnie kupię dla kuzynki.

  OdpowiedzUsuń
 4. super, że książeczka spodobała się wam, myślę, że wiele innych dzieci też by ucieszyła

  OdpowiedzUsuń
 5. Podróże kształcą:) piękna książeczka. Myślę, że mój synek byłby bardzo z niej zadowolony:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam, że ta książeczka to idealna propozycja dla młodszych dzieci, która motywuje do regularnego czytania i pokazuje, że czytanie może być świetną zabawą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą. Mija starsza córka od małego siedzi w książkach i dziś pochłania je w ilościach, której nie jeden ksiazkoholik może jej pozazdeoscic.

   Usuń
  2. Pozazdrościc miało być 😂

   Usuń
 7. Uwielbiamy z Potworkami takie interaktywne książeczki. Jest przy nich mnóstwo zabawy, ale i nauka kreatywnego myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziecko w tak fajny i magiczny sposób poznaje świat - naprawdę genialny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna książka :) I śliczna dziewczynka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram