Psi Patrol. Ekipa na 102! Ktoś wzywał pieski?Mali fani piesków z Psiego Patrolu pewnie się ucieszą, bo w kioskach czeka już na nich nowy numer wydania Psi Patrol - Ekipa na 102! pt. "Ktoś wzywał pieski?" wydawnictwa Media Service Zawada.


Psi Patrol. Ekipa na 102! Ktoś wzywał pieski?


Książeczki z serii Ekipa na 102! To chyba jedno z ulubionych wydań każdego małego wielbiciela Psiego Patrolu. W każdym numerze na dzieci czeka wiele fantastycznych, które rozwijają i uczą. W tym numerze na dzieci czeka wiele fantastycznych zadań takich jak odnajdowanie różnic, rysowanie po śladzie, labirynty, kolorowanki, nauka segregacji odpadów, wycinanki oraz zadania do wykonania z pomocą dołączonych do numeru naklejek.
Ta niepozorna kolorowa książeczka zapewni dziecku sporą dawkę dobrej zabawy i nauki w jednym, a to wszystko w towarzystwie ulubionych bohaterów.

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.

Komentarze

 1. Ileż ja się nakupowałam takich magazynów dla moich dzieciaków, z ich ulubionymi bohaterami i rozrywkami, wiele czasu potrafiły przy nich spędzić. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widzę Psi Patrol to wiem, że cokolwiek to jest, to moja córka będzie zachwycona. Jest wielką fanka tych psiaków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie zwrócę uwagę na tę lekturę w przyszłości jako prezent dla młodszej kuzynki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój syn bardzo lubi Psi Patrol i często bawimy się gazetkami od Media Service Zawada. Fajne mają też inne gazetki.

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie mogłam nie słyszeć o tej książeczce. Potworki były jej bardzo ciekawe. Fajnie, że powstają takie tytuły.

  OdpowiedzUsuń
 6. Psi Patrol to ulubieniec mojej córki wśród bajek, które ogląda. Taka gazetka z naklejkami napewno by się jej podobała

  OdpowiedzUsuń
 7. Psi Patrol to super bajka! Dlatego fajnie, że produkują takie rzeczy związane z nią. Dla dzieci to frajda.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram