NOWOŚĆ! Soniczna szczoteczka Oclean X Ultra S - najnowocześniejsza szczoteczka soniczna dla perfekcyjnej higieny jamy ustnej

najnowsza szczoteczka soniczna oclean


Nie od dziś wiadomo, że prawidłowa higiena jamy ustnej i regularne wizyty u stomatologa to klucz do zdrowego, pięknego uśmiechu, którym będziemy cieszyć się przez wiele lat, dlatego dziś chciałam Wam przedstawić zupełną nowość w higienie jamy ustnej od Oclean, innowacyjnej marki produktów do pielęgnacji jamy ustnej — soniczną szczoteczkę do zębów Oclean X Ultra S. To absolutnie nowoczesne urządzenie, perfekcyjnie ulepszone, z najnowocześniejszą technologią i obłędnym designem, które wyniesie szczotkowanie zębów na wyższy poziom.

Oclean X Ultra S — Soniczna szczoteczka do zębów, która spełni twoje wszystkie wymagania

zalety sonicznej szczoteczki

Ocelan X Ultra S to nowość wśród produktów marki Oclen. Zaawansowana technologia, mnóstwo ulepszeń, przewodnictwo głosowe AI, inteligentny wyświetlacz, skanowanie jamy ustnej, ulepszony i bardziej skuteczny silnik MAGLEV 3.0, mocne i precyzyjne wibracje na poziomie 84000 ruchów na minutę — to wszystko zapewni dokładną czystość Twoich zębów każdego dnia.

Soniczna szczoteczka Oclean X Ultra S — co ją wyróżnia?

dlaczego soniczna szczoteczka jest lepsza


Szczoteczkę Oclean X Ultra S na tle innych sonicznych szczoteczek wyróżnia właściwie wszystko, ale jej największym atutem jest zdecydowanie ulepszony silnik MAGLEV 3.0. Jest 3 x bardziej skuteczny, pozwala usunąć do 70% więcej osadów i generuje aż 84000 ruchów na minutę, czyszcząc zęby, jak i przestrzenie między zębami, usuwając najbardziej uciążliwe osady (nawet w trudno dostępnych miejscach), zapewniając maximum świeżego oddechu.

Oclean X Ultra S — zęby czyste jak nigdy przedtem, dzięki przodownictwu głosowemu Al

szczoteczka soniczna z technologią Al

Jak wspomniałam wcześniej, jest to niezwykle nowoczesne urządzenie z nowoczesnym kolorowym wyświetlaczem, wyposażonym w wiele przydatnych funkcji, który w czasie rzeczywistym wyświetli rezultaty mycia zębów. Szczoteczka skanuje całą jamę ustną, dzieląc ją na strefy, co po zakończonym szczotkowaniu wyświetlone zostanie na ekranie szczoteczki w postaci modelu uzębienia. W zależności od tego, jak umyliśmy zęby, strefy będą podświetlone na kolor:

 • biały - zęby perfekcyjnie wyszczotkowane
 • żółty - strefa niedostatecznie wyszczotkowana
 • czerowny - strefa nie wyszczotkowana

Szczoteczka soniczna Oclean X Ultra S szczoteczka, która powie Ci, czy zeby są czyste

Jest to rewelacyjna opcja, bo dzięki niej zawsze mamy pewność, że nasze zęby są dokładnie wyczyszczone, ale to nie wszystko... Szczoteczka wyposażona jest w nową technologię, czyli przewodnictwo głosowe AI. Co to oznacza? Ta szczoteczka dosłownie do was przemówi - bajer co nie?!

Szczoteczka wyda komunikat zawsze, wtedy gdy:

 • Siła nacisku szczoteczki będzie zbyt mocna. Pozwoli to jeszcze lepiej chronić dziąsła i zęby. Dodatkowo podstawa szczoteczki zostanie podświetlona na czerwono.
 • Gdy zbyt długo będzie szczotkowana jedynie tylko jedna strefa zębów, Oclean X Ultra S poinformuje Cię o tym, dzięki temu zęby w każdej strefie będą dokładnie doczyszczone.
 • Gdy zbyt szybko będziesz szczotkować zęby, soniczna szczoteczka Oclean X Ultra S również wyda komunikat, aby nieco zwolnić tempo szczotkowania i uzyskać lepsze rezultaty.

Funkcje głosowe można wyłączyć za pośrednictwem aplikacji.

Oclean X Ultra S - do 40 dni użytkowania na jednym ładowaniu

ranking sonicznych szczoteczek do zębów

Szczoteczka Oclean X Ultra S posiada lepszą i bardziej pojemną baterię, która wystarczy aż na 40 dni użytkowania bez konieczności ładowania (przy częstotliwości mycia zębów 2X dziennie), a jeżeli zajdzie potrzeba ładowania, inteligentna szczoteczka soniczna przypomni nam o tym na ekranie. Czas ładowania szczoteczki to ok. 270 minut.

Stwórz swój spersonalizowany plan szczotkowania zębów z aplikacją OClean Care +

Wraz ze szczoteczką Oclean X Ultra S zyskujesz dostęp do aplikacji OClean Care +, która została zaktualizowana tak, aby każdego dnia przedstawiać Ci spersonalizowane raporty o jakości mycia zębów, a także zapenić Ci cenne porady asystenta AI. Dodatkowo aplikacja kontroluje stan główki/końcówki szczoteczki i przypomni, kiedy należy ją wymienić. To jest świetna opcja!


Wodoszczelność IPX7 Oclean X Ultra S


Szczoteczka soniczna X Ultra S jest w pełni wodoszczelna, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX7. Oznacza to, że może być ona zanurzona na głębokość do 1 metra przez maksymalnie 30 minut i nie spowoduje to jej uszkodzenia, więc można bez obaw w bezpieczny sposób myć szczoteczkę pod wodą.

Szczoteczka soniczna Oclean X Ultra S - opinia


Soniczna szczoteczka Oclean X Ultra S to prawdziwy mercedes wśród sonicznych szczoteczek, która spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

szczoteczka soniczna jaką wybrać

Wygląd Oclean X Uktra S na tle innych sonicznych szczoteczek wyróżnia się zdecydowanie niesamowicie eleganckim wyglądem. Matowa czerń i srebro, które razem tworzą obłędnie eleganckie i piękne połączenie. W tej szczoteczce zadbano o każdy detal, począwszy od połączenia kolorystycznego, na jej smukłym kształcie kończąc. Dzięki temu szczoteczka nie tylko jest elementem codziennej higieny jam ustnej, ale także świetną dekoracją łazienki.

Szczoteczka dzięki matowej powierzchni pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się w niej. Odpowiednia przestrzeń między końcówką a ekranem daje nam pewność, że podczas szczotkowania zębów niechcący niczego nie przyciśniemy. Główka szczoteczki jest odpowiednich rozmiarów, czyli nie jest ani za duża, ani za mała, dając nam tym samym komfort podczas szczotkowania zębów.


Szczoteczka działa bardzo cicho jak na tego typu urządzenie, co jest jej wielkim atutem. Drgania szczoteczki, choć jest ich aż 84000 na minutę, są bardzo delikatne, więc jest to kolejny plus. Szczoteczka zapewnia delikatne, a jednocześnie bardzo, ale to bardzo dokładne szczotkowanie z dotarciem do każdego miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu zębów, bez pominięcia tych ostatnich, a wiemy, że często jest tak.


Czas mycia zębów różni się od wybranego wariantu. W tym czasie szczoteczka informuje nas o zmianie strefy mycia zębów i ewentualnym mocnym nacisku szczoteczki lub szybkim przesuwaniu, a także konieczności doczyszczenia miejsc. Ta ostatnia opcja jak dla mnie jest najlepsza!

Soniczna szczoteczka Oclean X Ultra S - zestaw

soniczna szczoteczka z wytrzymałą baterią

Kupując soniczną szczoteczkę Oclean X Ultra S, w zestawie otrzymamy mnóstwo przydatnych akcesoriów, które nie tylko ułatwią korzystanie z samej szczoteczki sonicznej, ale także świetnie sprawdzą się w podróży.


W zestawie znajduje się szczoteczka w kolorze czarnym lub miętowym (w zależności od wybranego wariantu)
3 końcówki szczoteczki z serii Ultra:

 • Ultra Clean - Skuteczne usuwanie płytki nazębnej podczas codziennego szczotkowania zębów,
 • Ultra White - Skuteczne czyszczenie, usuwanie osadów i płytki nazębnej, przyczyniających się do powstawania kamienia nazębnego.
 • Ultra Gume Care - Superdelikatne czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł.

Dzięki tym trzem końcówek mamy możliwość wypróbowania różnych wariantów i wybrania tej najlepszej dla siebie, którą będziemy mogli w późniejszym czasie sobie dokupić.

 • Stylowe etui podróżne, w którym schowamy końcówki oraz rękojeść szczoteczki, ale to nie wszystkie jego zalety. To etui posiada również funkcję ładowania szczoteczki przez USB-C z diodą sygnalizującą ładowanie. Genialne rozwiązanie, zwłaszcza podczas podróży.


 • Magnetyczny uchwyt ścienny, którego należy nakleić na ścianę. Uchwyt zaoszczędzi miejsce na blacie w łazience, a przy okazji świetnie wyeksponuje szczoteczkę.
 • Ładowarkę indukcyjną
 • kabel USB (brak wtyczki do kontaktu w zestawie)
 • oraz czytelną instrukcję obsługi.
Szczoteczka soniczna Oclean X Ultra S akcesoria


Czy warto kupić szczoteczkę soniczną Oclen X Ultra S?


Porównując szczoteczką Oclen X Ultra S do modelu szczoteczki tej marki, który posiadam już od dłuższego czasu, śmiem stwierdzić, że najnowszy model szczoteczki sonicznej Oclean jest 1000 razy lepszy niż ten, który posiadam od dawna. Jest bardziej nadziana technologiami, jest nowocześniejsza, ma lepsze funkcje i w ogóle jest w niej wszystko naj, także odpowiadając na pytanie, czy warto skusić się na najnowszy model szczoteczki sonicznej Oclean X Ultra S, opowiem zdecydowanie tak! Minusem tej szczoteczki sonicznej niestety jest cena, która oscyluje w granicach 600-700 zł, więc niestety nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na taki zakup.

Zobacz także:*współpraca reklamowa Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram