Tania, dobra i mocna suszarka do włosów | Remington Ionic Dry 2200 D3190

tania i mocna suszarka do włosów

Jaką suszarkę do włosów wybrać? Taką, która nie będzie kosztować milionów monet, będzie dobrze i dość szybko suszyć włosy przy okazji ich nie niszcząc.

Jak wiecie, jestem z natury oszczędną osobą i kiedy mogę na czymś przyoszczędzić, to robię to. Tak też było podczas zakupu suszarki do włosów, bo wybierając suszarkę do włosów, zależało mi głównie na tym, aby była mocna, nie była droga i szybko wysuszyła włosy. Dlaczego pod uwagę wzięłam głównie te kwestie? Bo odkąd Lena zaczęła przygodę z pływaniem, to zajechała mi już 2 suszarki, więc stwierdziłam, że nie warto przepłacać, skoro i tak długo znów nie pochodzi.

Kierując się tylko wyżej wymienionymi kwestiami postawiliśmy na suszarkę Remington Ionic Dry 2200 D3190

Remington Ionic Dry 2200 D3190

Teraz możesz wyczarować perfekcyjną fryzurę w domowym zaciszu, kiedy tylko zechcesz! Urządzenie Remington Ionic Dry 2200 D3190 pomoże Ci nie tylko w dokładnym wysuszeniu włosów, ale też umożliwi ich odpowiednie wymodelowanie i utrwalenie fryzury.

Suszarkę Remington Ionic Dry 2200 D3190 otrzymujemy standardowo w kartonowym opakowaniu, którego wnętrze skrywa nasz docelowy produkt, czyli suszarkę w kolorze fioletowo czarnym, która dodatkowo wyposażona jest w koncentrator oraz duży dyfuzor.

Suszarka Remington Ionic Dry 2200 D3190 o mocy 2200 zapewnia błyskawiczne suszenie włosów (na najwyższej temperaturze i mocy nawiewu), którą możemy regulować przy mocy guziczków umiejscowionych w rączce suszarki. 

Remington Ionic Dry 2200 D3190

Do dyspozycji masz 2 prędkości strumienia powietrza oraz aż 3 poziomy temperatury – w związku z tym samodzielnie zadecydujesz o tym, czy bardziej zależy Ci na szybkim wysuszeniu włosów, czy też wolisz suszyć je wolniej, ale przy mniejszym narażeniu ich na zniszczenie, chociaż ja z dziećmi suszę włosy na maxa i nie są zniszczone. Znajduje się tam również przycisk chłodnego powietrza, który no niestety jest mało komfortowy, ponieważ należy go trzymać przez cały czas suszenia, a i chłodnym powietrzem nie do końca dmucha, co akurat mnie osobiście nie przeszkadza.

mocna suszarka do włosów

Suszarka wyposażona jest w funkcję jonizacji, która podczas suszenia produkuje jony ujemne. Zadaniem jonizacji jest pozytywny wpływ na włosy. Mają one stać się miększe, zdrowsze, a przy tym mniej się elektryzować. W praktyce ma się to różnie. Wszystko zależy od rodzaju włosa. Gdy moje córki używają suszarki, ich włosy są perfekcyjnie ułożone, wygładzone jakby dopiero wyszły od fryzjera. Gdy ja po nią sięgnę (mam włosy z natury kręcone, podatne na puszenie) są one, tak czy owak, napuszone, ale fakt dużo mniej, niż bym ich nie wysuszyła.

suszarka remington opinie

jaką suszarkę do włosów wybrać

Praktyczne akcesoria takie jak koncentrator oraz dyfuzor są zdecydowanie atutem tej suszarki. Dzięki nim możemy w łatwy sposób wygładzić włosy bądź wydobyć czy podbić ich skręt.

Czy suszarka Remington Ionic Dry 2200 D3190 to dobry wybór?


I tak i nie. Dlaczego?

Pod względem ceny, akcesoriów, mocy oraz jakości urządzenia jest to naprawdę rewelacyjny wybór. Suszarka jest mocna, zapewnia naprawdę szybkie suszenie włosów, a zasadniczo na tym mi najbardziej zależało, bo Lena ma dość długie włosy, a po rannym treningu nie ma czasu na długie suszenie włosów, bo spóźni się do szkoły. Suszarka jest niemal nie zniszczalna, bo jedną (mamy dwie takie suszarki) mamy już 3 lata, która jest używana 2 razy dziennie przez 6 dni w tygodniu i nadal śmiga jak nówka sztuka.

suszarka remington opinie

Nie pod względem wielkości i ciężkości suszarki. No nie ukrywajmy, suszarka jest dość duża i do najlżejszych nie należy.


Jej wielkość przekłada się na utrudnienia podczas stylizacji włosów i nie nie mam tutaj na myśli samego suszenia włosów, bo akurat w tym przypadku jest to mało istotne przynajmniej dla mnie i moich córek, ale jeżeli już chodzi o układanie fryzury np. suszenie i wyciąganie włosów na szczotkę, to już pojawiają się małe problemu (przynajmniej dla mnie). Zajmuje też ona dość sporo miejsca czy to w szafce, plecaku czy walizce. Minusem jest również kabel. Jest on co prawda bardzo długi, co jest jego atutem, ale jest on też na stałe przymocowany do suszarki i nie jest on obrotowy, co ogólnie rzecz biorąc działa na jego niekorzyść, chociaż z drugiej strony patrząc na to, co przechodzi suszarka mojej córki każdego dnia, to jednak nie jest to przeszkodą.


Podsumowując, jeżeli szukasz taniej, ale dobrej suszarki i nie zależy ci zbytnio na tym, aby miała wypasione funkcje i była lekka, to Remington Ionic Dry 2200 D3190 będzie najlepszym wyborem. Tania (nową można już kupić w granicach 80-85 zł), mocna, solidna i pokuszę się o to stwierdzenie — niezniszczalna.


A Ty czym się kierujesz przy wyborze suszarki do włosów? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram