Magazyn Wissper | Wydawnictwo MSZ

Dzień dobry :)
Weekend minął, czas wrócić do obowiązków.

Dziś przedstawię Wam propozycje magazynu  dla dzieci od wydawnictwa MEDIA SERVICE ZAWADA, które jest jednym z naszych ulubionych wydawnictw. Moje dziewczyny zbierają wiele ich czasopism mi. Magazyn Peppa Świnka czy Lego Friends 

Magazyn Wissper.


Magazyn Wisspr wypełniony jest zadaniami o różnym stopniu trudności, ciekawostkami ze świata zwierząt oraz historiami Wissper i jej przyjaciół. 
W numerze 1/2018 znajdziemy takie zadania jak kolorowanki, labirynt, wykreślankę, łączenie w pary, rysowanie za pomocą łączenia kropek, przepis na lody, znajdowanie różnic.Po za zadaniami w  magazynie znajdziemy opowieść ze świata Wissper pt. Panda szuka przyjaciela, w której tytułowa Wissper pomaga pandzie Danowi znaleźć przyjaciela. 
Opowiadanie można przeczytać dzieciom np. przed snem [ pamiętajmy, że należy czytać dzieciom każdego dnia minimum 15 min ] Po przeczytaniu przychodzi czas na zadanie pytań odnośnie przeczytanego opowiadania, które są umieszczone na końcu tekstu. Fajny sposób na sprawdzenie czy dziecko słuchało z uwagą czytanki. W tym numerze znajdziemy również kilka ciekawostek o pływających ptakach, czyli pingwinach, które z pewnością zaciekawią każde dziecko. 


Do magazynu dołączony jest mały prezent w postaci torebeczki z logiem Wissper. Małe damy będą nią zachwycone. 


W każdym numerze magazynu znajduje się również konkurs, w którym do wygrania są świetne nagrody. 


Magazyn dostępny w kioskach w cenie 9,99 ,- 
Już wiem, że będzie to kolejny magazyn do kolekcjonowania przez moje córki. 
Znalezione obrazy dla zapytania media service zawada
A Wy kupujecie tego typu magazyny swoim dzieciom? 
Wasze dzieci lubią je oglądać, rozwiązywać zadania i kolekcjonować? 


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram