Mały haul ze sklepu ROSEGAL | Gadżety do kuchni, zegarek i malutki dywanik

Kolejny mini Haul ze sklepu ROSEGAL a w przydatne gadżety do kuchni, zegarek i malutki dywanik.


Practical Two-Line Cake Bread Divider Slicer rewelacyjny gadżet dla każdego kto lubi piec ciasta i torty. Świetnie rozcina biszkopty na osobne, równe blaty bez męczenia się. Ja nie wiem jak ja wcześniej mogłam bez tego finkcjonować. Przecinanie biszkoptów nożem nigdy mi nie wychodzi a z tym przyrządem teraz to bajka. Posiada regulację, dzięki czemu możemy dostosować grubość blatów. 
DUOYA D127 - Black  Fajny zegarek na czarnym pasku z drobinkami brokatu. Dodatkowe zdobienie z kokardkami dodają mu uroku. 
16 Pcs Set New Creative Plastic Garland Mold Fancy Coffee Printing Model Thick Coffee Foam Spray Template   Kolejny fajny gadżet, który rewelacyjnie sprawdzi się na uroczystościach rodzinnych i nie tylko. 16 tabliczek z różnymi motywami do zdobienia kawy, dzięki którym kawa i nie tylko zyskają zupełnie nowego charakteru i umilą nam dzień :D 


Round Rug Simple Solid Design Multipurpose Floor Mat - Coffee Brown - 40x40cm  Mały dywanik, który zamówiłam sobie do łazienki. Bardzo dobrze wykonany, nie ślizga się na płytkach, fajnie wygląda i grzeje w nóżki :D Chyba zamówię sobie jeszcze do sypialni, tylko większy.


Przypominam, że w sklepie ROSEGAL trwają walentynkowe promocje 
Znajdziecie tam wiele inspiracji na waletynkowe prezenty Best Valentines Gift 2018
*
I remind you that promotions are in progress at the ROSEGAL store
You will find a lot of inspiration for Valentines gifts 2018

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram