Wissper | Kolekcja Filmowa | MediaServiceZavada

Wissper Kolekcja filmowa to magazyn z ulubioną bohaterką dzieci, sympatyczną małą Wissper.
Magazyn w cenie 14,99 w którym otrzymujemy aż 2 prezenty - płytę DVD z bajkami oraz niespodziankę.


Przyjrzyjmy się dokładniej zawartości.

Magazyn to 4 strony z różnymi łamigłówkami dla dzieci takimi jak szukanie szczegółów i labirynty. Zadania są łatwe, więc dzieci bez problemu je rozwiążą.

Książeczka z bajką Wissper - Imię dla pingwina.


24 stronicowa książka w miękkiej oprawie, która skrywa w sobie kolejne fantastyczne przygody Wissper.
Tym razem Wissper pomaga pingwinom, które pewnego upalnego dnia znalazła w swojej lodówce. 


Pingwinki poprosiły dziewczynkę o pomoc, ponieważ w ich świecie miały kłopoty. W świecie pingwinów maluchy bawiły się w chowanego, kiedy to robią robi się straszne zamieszanie. Wszystkie małe pingwinki są podobne do siebie i mamy pingwinków nie umieją odnaleźć swoich dzieci. Wissper i mama pingwin magicznie przeniosły się do świata lodu, gdzie gromadka pingwinków bawiła się w najlepsze. 


Wissper wezwała na pomoc swoją przyjaciółkę Gertie. Po chwili Gretie przybyła do świata lodu wraz z Otisem, którego zabrała ze sobą. Razem wpadli na pomysł, aby każdy z pingwinów miał swoje własne imię, gdyż wcześniej każda mama wołała na swoje dziecko skarbie, a pingwinki mamusiu. Mamom pingwinków jak i maluchom pomysł się spodobał i po chwili każda mama tuliła swojego małego pingwinka.
Wissper wróciła do domu po małego pingwinka, którego zostawiła w wannie, aby się chłodził. W domu okazało się, że mały pingwinek wybrał się na wycieczkę do sąsiadów. Larry, chłopiec z sąsiedztwa złapał pingwinka i podał go Wissper.  Ta zaś odesłała rodzinkę pingwinków do ich domu, ale zanim to zrobiła mama pingwin nadała swojemu dziecku imię. Od teraz mały pingwinek nazywał się Peggy.Płyta Dvd z bajkami Wissper, na której znajdziemy aż 8 tytułów bajek z tytułową bohaterką.
Kolekcja filmowa Wissper dostępna jest również na stronieKomentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram