Pszczółka Maja. Słodki Skarb | Shimmer & Shine. Życzenia na dobranoc - książeczka z grą karcianą | Wydawnictwo Media Service Zawada

Dwie nowości od wydawnictwa Media Service Zawada zawitały w naszym domu. 
Coś do poczytania, ale i nie tylko...
Znalazła się również bardzo fajna gra karciana z ulubionymi dżinami Shimmer & Shine :D 

Pszczółka Maja. Słodki Skarb
Mrówki znalazły na łące skarb, ale nie chciały się nim podzielić z pozostałymi jej mieszkańcami. Sytuacja stała się napięta. Czy owady dojdą do porozumienia?
O tym możecie się przekonać sięgając po kolejną książeczkę o przygodach sympatycznej Pszczółki Mai.Książeczka wydana w miękkiej oprawie, liczy 24 strony, kolorowe, z dużymi ilustracjami. Dzieci będą zachwycone!

Shimmer & Shine. Życzenia na dobranoc.

Bum Zahara! Jakie masz życzenia?
Pewnego razu Leah zaprosiła Shimmer i Shine na nocowanie w domu. Spełniając jej życzenia, dżiny wywołały spore zamieszane. Jednak wspólnymi siłami przyjaciółki naprawiły pomyłki i przeżyły magiczną przygodę!


Książeczka wydana w twardej oprawie, liczy 10 kolorowych, kartonowych stron. Każda strona wypełniona jest pięknymi i kolorowymi ilustracjami.Shimmer & Shine. Życzenia na dobranoc to nie tylko książeczka. W pudełku znajdują się również karty do gry w pary. Gra będzie świetną zabawą nie tylko dla małych, ale także dla dużych. Zasady gry są bardzo proste i bez problemu zagrają w nią nawet najmniejsze dzieci.Książeczki do kupienia w kioskach, na stoiskach z prasą oraz na stronieWarto zaglądać na stronę, ponieważ tam książeczki możecie kupić zawsze w promocyjnych cenach.
Aktualnie Shimmer & Shine w promocji kosztuje 19,99 ,- cena regularna to 24,99 ,-

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram