Kolorowe książeczki dla dzieci pełne ciekawych i wciągających zadań oraz kolejny tom kolekcji Gotowi do nauki! | Wydawnictwo Media Service Zawada | Psi Patrol, Peppa Śinka, Rycerka Nella, L.O.L. Surprise!

Kolorowe książeczki z zadaniami dla dzieci to u nas hit niezmienny od lat. Takie książeczki bawią, a także uczą dzieci wielu rzeczy. A to wszystko w towarzystwie ich ulubionych bohaterów z bajek.


Moje dziewczynki najczęściej wybierają tego typu książeczki od wydawnictwa Media Service Zawada. Są różnorodne, kolorowe, pełne ciekawych zadań i do tego bardzo tanie, bo jedna taka książeczka kosztuje tylko 7,99,-. Ostatnio w naszym domu rozgościło się kilka tego typu książeczek mi. Shimmer & Shine, Rycerka Nella, Świnka Peppa, 44 Cats oraz L.O.L. Surprise!
Każda z tych kolorowych książeczek wypełniona jest po brzegi przeróżnymi i bardzo ciekawymi zadaniami dla dzieci. Znajdziemy w nich zadania takie jak labirynty, odnajdowanie szczegółów, wykreślanki, kolorowanki, dopasowywanie szczegółów, rysowanie po śladzie, liczenie i wiele innych. W każdej książeczce podczas wykonywania zadań towarzyszą inni bohaterowie bajek, co jest dodatkową atrakcją dla dzieci i sprawia im ogrom frajdy.


L.O.L. Surprise! Stylowa ekipa

książeczka z zadaniami dla dzieci
44 Cats. Szalony Wyścig

ksiązeczka dla dzieciPeppa Pig. Wspaniałe maszyny

Peppa Pig książeczka
Rycerka Nella 

Shimmer & Shine. Życzenia do spełnienia. Magia przyjaźni.

Życzenia do spełnienia. Magia przyjaźni.
Poza książeczkami z zadaniami w naszym domu nie może zabraknąć kolorowanek. Dziewczynki uwielbiają kolorować a najbardziej moja młodsza córka. Zawsze, kiedy Lenka robi zadanie domowe, ona grzecznie siada, bierze pudełko kredek i zatraca się w kolorowaniu. Sprawia jej to ogrom radości. Żeby radości było dużo więcej, to Amelka dostała dwie nowe kolorowanki z serii dodaj kolorów od wydawnictwa MSZ.

Nickjr. Barwy bohaterów

Poznaj najdzielniejszych bohaterów seriali Nick Jr.: Psi Patrol, Shimmer & Shine, Blaze'a i megamaszyny oraz rycerkę Nellę. Dodaj kolorów, żeby ich świat był pełen barw.

dodaj kolorów, kolorowanka
Książeczka z serii dodaj kolorów wydana w formacie a4, na której kartkach przedstawione zostały duże rysunki bohaterów seriali dla dzieci. Rysunki są duże, bez małych, drobnych szczegółów, dzięki czemu młodszym dzieciom jest łatwiej wszystko dokładnie pokolorować. Przy każdym obrazku dodatkowo znajduje się krótki opis.

L.O.L. Surprise! Nasza ekipa

kolorowanka lol surprise


Podobnie jak poprzednia kolorowanka ta również jest w formacie a4, dzięki czemu rysunki są duże. Każda laleczka jest podpisana swoim imieniem oraz do jakiego klubu należy.

Kolorowanki z serii dodaj kolorów, kosztują 5,99,-

Psi Patrol. Gotowi do nauki! 

To już 14 część książeczki z serii Gotowi do nauki! Jak zwykle obfituje w różne zadania z nauką literek, cyferek, kształtów czy kolorów. 

nauka poprzez zabawę.

W 14 części dzieci ćwiczą pisownie Ę oraz Ń, a także cyfr 17, oraz 18. Znajdą też opowiadanie pt. Akcja ośmiornicy. Dzięki niemu starsze dzieci mogą ćwiczyć czytanie, a młodsze mogą posłuchać bajki czytanej przez rodziców tuż przed snem :)
Do numeru jak zawsze dołączonych jest 16 kart kolekcjonerskich.

Cena 9,99 ,-

Psi Patrol. Gotowi na przyjęcie.

Nikt nie organizuje lepszych przyjęć niż pieski z Psiego Patrolu! Jaki prezent dostał Chase z okazji urodzin? Kto przywiózł ciasto na pizze? Dowiesz się, czytając książkę pt. Gotowi na przyjęcie.

książeczka z naklejkami.

Książeczka wydana w miękkiej oprawie liczy 48 stron. W środku znajdują się dwa opowiadania - "Przyjęcie urodzinowe" oraz "Pizza dla wszystkich". Książeczka jest kolorowa, pełna dużych ilustracji, które przeplatają się z tekstem. 
Tekst napisany dużą i czytelną czcionką co ułatwia dzieciom czytanie. W książeczce znajdują się również naklejki, które można przykleić albo w książeczce, albo ozdobić nimi ściany czy szafki. Przynajmniej moje dziewczynki tak robią :P


Cena 9,99 ,-

Książeczki do kupienia w kioskach, księgarniach oraz sklepach na stoiskach z prasą, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Warto zamawiać na stronie, bo tam zawsze czekają świetne promocje :)Komentarze

 1. Coś dla dzieci :) Będą zadowolone ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ilekroć widzę takie cudne, kolorowe książeczki, to sama chciałabym znów być małą dziewczynką ;) Ależ bym miała frajdę z ich przeglądania, kolorowania i klejenia naklejek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne, takie kolorowe książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Peppe jeszcze jakiś czas temu regularnie kupowałam, teraz zainteresowanie spadło :P

  OdpowiedzUsuń
 5. ale kolorów mają te gazetki :D sama jednak jako dziecko najbardziej cieszyłabym się z naklejek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo tego :) panietam, ze jak byłam dzieckiem to mama kupowała mi „Disney i ja”. To było cos w stylu tych gazetek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książeczki z zadaniami to ulubiona rozrywka mojej córki. Sporo tego masz, ale i wybór super

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepsza zabawa, aż bym wróciła do dzieciństwa, haha!
  Mój blog♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz, kiedy dzieciaki nie będą chodzić do szkoły i przedszkola taki zapas się przyda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie. Choć u nas już prawie wszystko zrobione :P Czas pędzić do kiosku po nową dostawę :P

   Usuń
 10. w tych magazynach jest wszystko , pozwalają dzieciom zająć się sobą w kreatywny sposób

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadza się, zwłaszcza teraz podczas kwarantanny/

   Usuń
 11. Jak na te czasy książeczki nie są takie drogie. Fajnie, że są dostępne w każdym kiosku i nie tylko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Książeczki należą do jednych z najtańszych na rynku.

   Usuń
 12. Śliczne książeczki, szkoda że sama już nie jestem małą dziewczynką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic nie stoi na przeszkodzie w rozwiązywaniu. Sama czasem to robię :)

   Usuń
 13. bardzo fajne i edukacyjne pisma dla dzieci. podejrzewam, że chłopcy znaleźliby teraz czas na nie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram