Fantastyczne kolorowanki dla małych dzieci i nie tylko z ich ulubionymi bohaterami od wydawnictwa Media Service Zawada.

kolorowanki dla najmłodszych

Jednym z ulubionych zajęć wszystkich dzieci jest kolorowanie. Kolorowanki ćwiczą małą oraz pomagają przygotować małe rączki do pisania, dlatego są ważnym elementem w rozwoju dzieci.

Moja młodsza córka obecnie ma ogromną fazę na kolorowanki. Nie ma dnia bez kolorowania i nie ma wypadu do sklepu bez kupna nowej kolorowanki. Ogromną radość sprawiły jej ostatnio fantastyczne kolorowanki z serii Zabawa w kolory od wydawnictwa Media Service Zawada, które wypełnione są obrazkami do kolorowania z ulubionymi bohaterami dzieci. U nas zadomowiły się pieski z Psiego Patrolu w kosmicznym wydaniu, czyli Psi Patrol - Kosmopieski to my oraz sympatyczna Peppa Świnka - Bajkowy Świat.

dlaczego kolorowanki są ważne w rozwoju dziecka
Obie kolorowanki mają duży format i aż 40 stron pełnych dużych rysunków do kolorowania, które uszczęśliwią każde dziecko lubiące kolorowanki. Ale to nie wszystko, bo poza kolorowankami w książeczkach znajdziemy aż 50 kolorowych naklejek, które dzieci uwielbiają.


Moja starsza córka w tym roku kończy 9 lat i nie jest już taką pasjonatką kolorowania jak kiedyś i jak obecnie jej młodsza siostra. Zdecydowanie bardziej niż kolorowanie woli rysowanie i właśnie dla starszych dzieci wydawnictwo MSZ wydało świetną kolorowankę i nie tylko pt. Kolorowo i też z głową z ulubionymi laleczkami dziewczynek, czyli L.O.L. Surprise!W książeczce znajdziemy kilka kolorowanek oraz mnóstwo stron, na których należy puścić wodze fantazji i zmalować własny niepowtarzalny obrazek i nie tylko. Do książeczki dołączone są również naklejki z uroczymi laleczkami L.O.L. Surprise! Oraz ich pupilami.

Kolorowanki do kupienia w kioskach, sklepach na stoiskach z prasą oraz na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI, gdzie zawsze czekają mega promocje.

Komentarze

 1. Jednakowo Psi Patrol, LOL czy Peppa są u mojej córki na topie jeśli chodzi o kreskówki czy kolorowanki, więc wszystkie bym od Ciebie zabrała :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja za dzieciaka uwielbialam kolorowanki, takze nie dziwie sie, ze Twoja Mala ma na to faze :D super, ze sie interesuje takimi rzeczami :D widac, ze jest bardzo kreatywna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako dziecko uwielbiałam :) kolorowanki . Super, że jest taka różnorodność

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam że jak byłam mała uwielbiałam wszelkie kolorowanki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też. Godzinami siedziałam w kolorowankach.

   Usuń
 5. Jakie fajne! :o
  Kochałam kolorowanki w dzieciństwie. Tata zawsze mnie upominał, żebym nie wyjeżdżała za linie. :D Potem to już była perfekcja. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne są takie kolorowanki dla dzieci 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. faktycznie świetne są te kolorowanki, zapewnią fajne chwile młodszym dzieciom

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolorowanki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To wydawnictwo potrafi zaskoczyć małych czytelników bardzo fajnymi książeczkami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie kolorowanki sprawiają, że mam dzieci z głowy na długo, więc je kocham!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale fajne i kolorowe książeczki. Każde dziecko może być zadowolone . Jest to super zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sama do tej pory lubię kolorować ;) Mam jedną z serii "Rywalki", jedną z "Alicji w Krainie Czarów" i jedną antystresową z kotami ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram