Dużo zabawy i dużo frajdy z nowymi książeczkami dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada | Zadania do ścierania oraz książeczki z ulubionymi laleczkami L.O.L. Surprise!

Książeczki z zadaniami dla dzieci wielokrotnego użytku

Książeczki z zadaniami to coś, co uwielbiają moje dzieci, zresztą nie raz o tym wspominałam. Bardzo fajną alternatywą dla zwykłych książeczek z zadaniami, które trzeba wypełniać z pomocą kredek czy pisaków są książeczki ze specjalnymi pisakami do ścierania, czyli takie jak seria Zadania do ścierania od wydawnictwa Media Service Zawada. Są to tak zwane książeczki wielokrotnego użytku, które bardzo lubię, bo nie są to książki na chwilę, a i nie ma marudzenia, jak przypadkiem coś dziecku nie wyjdzie. Wystarczy szybciutko zmazać, poprawić i gotowe.

Książeczki z zadaniami wielokrotnego użytku z serii Zadania do ścierania od wydawnictwa MSZ.W książeczkach z serii ZADANIA DO ŚCIERANIA znajdują się same śliskie strony, po których można pisać do woli mazakiem suchościeralnym a później wszystko zmazać i znów pisać i znów mazać i tak bez końca. W każdej z książeczek znajdują się proste zadania dla dzieci takie jak labirynty, rysownie po śladzie, odnajdowanie szczegółów itp. W serii znajdziemy między innymi takie tytuły jak Peppa Świnka - Ogródek Peppy oraz Psi Patrol - Dino Akcja, które będą idealną propozycją dla młodszych dzieci.
Dla nieco starszych dzieci idealną propozycją z serii ZADANIA DO ŚCIERANIA będzie książeczka pt. L.O.L. Surprise! - Cuda - Wianki. Dlaczego dedykowana jest dla nieco starszych dzieci? Ponieważ znajduje się w niej wiele zadań, które trzeba rozwiązywać opisowo, dlatego lepiej poradzą sobie z nimi dzieci, które już znają literki i umieją pisać.

Książeczki L.O.L.

L.O.L. Surprise! Wejdź w szczegóły.Książeczka z serii ZNAJDŹ RÓŻNICĘ, od pierwszej do ostatniej strony wypełniona jest ilustracjami laleczek L.O.L. pomiędzy którymi dzieci muszą odnaleźć wiele różnic. Nie jest to łatwe, bo jak wiemy, te modne laleczki mają swój niepowtarzalny styl i wiele, wiele elementów ozdobnych. Takie książeczki świetnie ćwiczą oko i koncentrację.


L.O.L. Surprise! Widzę róż.Książeczka z serii DO WYBORU DO KOLORU pełna jest nie tylko uroczych i lubianych przez dziewczynki laleczek L.O.L. Znajdziemy w niej również kolorowanki, przeróżne zadania do rozwiązania jak labirynty, dopasowywanie szczegółów, rysowanie, zakodowane wiadomości i inne. W środku książeczki znajduje się także sporo naklejek z laleczkami.
L.O.L. Surprise! Weź nas przytul


Kolejna część książeczki z najmodniejszymi laleczkami pod słońcem a w niej mnóstwo fantastycznych zadań do rozwiązywania dla dzieci takich jak liczenie, kolorowanki, odnajdowanie szczegółów, zakodowane wiadomości, zadania do wykonania z pomocą dołączonych do książeczki naklejek i wiele, wiele innych. Gratka dla fanek L.O.L.


Książeczki do kupienia w kioskach, sklepach na stoiskach z prasą, księgarniach, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI, gdzie można upolować je w super cenach.

Komentarze

 1. dzięki takim książeczkom i umieszczonym w nim zadaniom dzieci nie tylko zajmują się sobą ale i rozwijają, a Ty masz czas dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ten zestaw to mojej córce z pewnością bardzo by się podobał. Też mamy trochę magazynów z tego źródła i lubimy z nimi spędzać czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas goszczą od lat. Najlepszą co może być dla dzieci.

   Usuń
 3. Świetne propozycje! Zdecydowanie coś dla mojego synka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Te książeczki ze zmywalnymi mazakami są super! Moja młodsza córa jest nimi zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też je bardzo lubimy. Zabawa na długi czas.

   Usuń
 5. takie książeczki to super zabawa, sama pamiętam podobne z dzieciństwa

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz są takie ładne rzeczy dla dzieci, szkoda, że ja nie miałam takich
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja córka byłaby w raju 😁

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie zadania są super :) Nauka i zabawa w jednym :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne są te książeczki :)
  Teraz dzieci mają tyle ładnych rzeczy, gazetek i książeczek edukujących :)

  OdpowiedzUsuń
 10. wow, amazing post dear :) so nice!

  https://bubasworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne są takie książeczki ze ścierakami, można wykorzystać kilka razy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie to mi się najbardziej w nich podoba ❤️

   Usuń
 12. Dla dzieci jest teraz tyle cudownych i różnych książeczek.

  OdpowiedzUsuń
 13. Książeczki ze zmywalnymi stronami u nas zawsze są dużym hitem. Moje dzieci lubią w nich pisać i malować.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje dzieci bardzo lubią ksiażeczki ze zmywalnymi stronami,

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale fajnie są takie książeczki. Czemu nie .. Myślę że to może być idealny prezent dla każdej dziewczynki.

  OdpowiedzUsuń
 16. świetne książeczki do nauki ale i zabawy, a zmywalne flamastry to świetny dodatek

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram