ZADANIA DLA PRZEDSZKOLAKA. Nowa seria książeczek dla dzieci od wydawnictwa MSZ.


Nauka przedszkolaka w domu

Zadania dla przedszkolaka to nowe książeczki od wydawnictwa Media Service Zawada przeznaczone właśnie dla przedszkolaków. Teraz kiedy przedszkola są zamknięte, te książeczki będą świetną formą zabawy, a także nauki dla najmłodszych a jak wiadomo, dzieci najwięcej i najchętniej uczą się w formie zabawy.

Zadania dla przedszkolaka 


Zadania dla przedszkolaka to nie tylko zabawa. Ćwiczenia z ulubionymi bohaterami uczą dzieci logicznego myślenia, spostrzegawczości i kreatywności. Poza tym wspomagają zdolności manualne, a także poszerzają słownictwo.W serii książeczek Zadania dla przedszkolaka znajdziemy te dedykowane dla dzieci w wieku 4-5 oraz 5-6 lat. Podczas rozwiązywania zadań dzieciom towarzyszom ulubieni bohaterowie z bajek jak np. Świnka Peppa czy pieski z Psiego Patrolu. 

Zadania dla dzieci 4-5 lat


W książeczce Nauka z Peppą to przyjemność! Dedykowanej dzieciom w wieku 4-5 lat znajdziemy mnóstwo zadań dla dzieci takich jak labirynty, liczenie, kolorowanki, odnajdowanie różnic, nauka literek, czytanki, rysowanie po śladzie, i wiele innych. 
Zadania dla przedszkolakówPonadto w książeczce znajdują się zadania manualne jak np. wycinanki, a także gry planszowe oraz przepis na pyszne naleśniki. Na dzieci czeka również dyplom. Poziom trudności wszystkich zadań jest idealnie dopasowany dla młodszych przedszkolaków, z którymi bez przeszkód sobie poradzą.

Zadania dla dzieci 5-6 lat

W książeczce Wyzwania z zatoki przygód dedykowanej dla dzieci w wieku 5-6 lat znajdują się takie zadania jak figury geometryczne, rysownie po śladzie, zadania wspomagające naukę pisania, nauka literek, dopasowywanie szczegółów, nauka cyferek, ślaczki, czytanki, rysowanie, wycinanki, kolorowanki i wiele innych. 


Tutaj zadania są nieco trudniejsze, idealnie dopasowane dla starszych przedszkolaków. Te zadania pomogą dzieciom świetnie przygotować się na nowy rozdział w życiu, jakim będzie nauka w szkole. Do książeczki dołączony został również prezent w postaci wypychanych obrazków - baza Psiego patrolu oraz figurka Raydera.

Kolorowanki dla dzieci

Kiedy dzieciaczki będą chciały nieco odpocząć od nauki, warto zaproponować im kolorowanki, które świetnie ćwiczą rączkę. Nie od dziś wiadomo, że dzieci bardzo lubią kolorować, a jakie kolorowanki sprawiają najwięcej radości? Oczywiście te z ulubionymi bohaterami! Seria kolorowanek Pokoloruj Świat! Wydawnictwa Media Service Zawada to najchętniej wybierane kolorowanki przez moje córki. Pełne pięknych, dużych obrazków do kolorowania z ulubionymi bohaterami jak Świnka Peppa, Pidżamersi, L.O.L. Surprise czy Psi Patrol. Mega frajda dla wszystkich!
Książeczki do kupienia w kioskach, salonikach prasowych, księgarniach, sklepach na stoiskach z prasą oraz na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI, gdzie zawsze czekają mega promocje.
Komentarze

 1. Super, że robią takie książeczki. Rozbudzają kreatywności i uczą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. MSZ moje pierwsze skojarzenie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i myślę sobie, co oni tam kombinują? A tu proszę niespodzianka. Dla mnie niektóre postacie wyglądają niemal jak kosmici. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kształcące książeczki. Przedszkolaczki poprzez zabawę ze swoimi ulubionymi bohaterami uczą się.Pozdrawiam cieplutko ☀️

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie książeczki to zdecydowanie coś dla mojej siostrzenicy która bardzo lubi takie książeczki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te od Media Service Zawada są idealne dla dzieci i jak najbardziej polecamy ❤️

   Usuń
 5. Kiedyś kupowałam kilka serii tego wydawnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne pisemka, dzieci uwielbiają tych bohaterów, sama pamiętam jak mama kupowała mnie i siostrze kolorowanki, to była super zabawa

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne książeczki 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne są te książeczki, na pewno podobają się dzieciom

  OdpowiedzUsuń
 9. Super serie, moje przedszkolaki mają dużo książeczek ale z tych z pewnością też by się ucieszyły.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy to było, bardzo często kupowałam takie książeczki mojej córce. Super są, sądzę że każde dziecko uwielbia takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. świetne książeczki łączące zabawę z nauką, moja córka jak była mała to bardzo chętnie z podobnych korzystała

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie naleśniki z tego przepisu to bym sobie zrobiła :D Wyglądają ekstra :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram