Nowości marca dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada. Psi Patrol, Świnka Peppa, Pidżamersi

Psi patrol książki dla dzieci

Dzień dobry. Dziś szybki przegląd nowości dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada, czyli dawka ulubionych książeczek z bohaterami bajek dla dzieci, które po brzegi wypełnione są fantastycznymi zadaniami, które wspierają rozwój dziecka, dużo uczą i zapewniają ogrom świetnej zabawy.

Ekipa na 102! Psi Patrol. Chętni do pomocy.


Psi patrol znów rusza do akcji, w której pomóc muszą oczywiście dzieci. A jak mogą to zrobić? Rozwiązując kolejno zadania z książeczki takie jak labirytny, kolorowanki, dopasowywanie szczegółów, liczenie a także rozwiązując zadania z naklejkami.


Chrum....Chrum... Świnka Peppa. NocowankaKsiążeczki z serii Chrum...Chrum... z ulubienicą dzieci Świnką Peppą dedykowane są młodszym dzieciom w wieku przedszkolnym, które jak wiemy, uwielbiają tą małą różową świnkę. Najnowszy numer opowiada o nocowaniu koleżanek Peppy u niej w domu. Jak przebiegło nocowanie, tego dzieci dowiedzą się, zaglądając do książki i rozwiązując kolejno zadania takie jak na przykład: łączenie kropek, liczenie, dopasowywanie szczegółów, rysowanie, pisanie i wiele, wiele innych. To idealna książeczka dla dzieci, która nie tylko bawi, ale i uczy.


Seria książeczek Kreatywny Maluch wydawnictwa Media Service Zawada.Seria Kreatywny Maluch to nie dużych formatów książeczki dla dzieci wypełnione po brzegi różnymi zadaniami, zgadywankami, kolorowankami i naklejkami, które umilą dzieciom każdy dzień. W serii dostępne są książeczki z różnymi ulubionymi bohaterami dzieci jak np. Psi Patrol, Świnka Peppa czy Pidżamersi, więc każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.W nowościach ukazały się takie tytuły jak: Psi Patrol- Akcja w zatoce przygód, Pidżamersi - Kotboy pobawymy się razem, Świnka Peppa - Kolorowe wyprawy Peppy.

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.

Komentarze

 1. Sama znane bajko i postacie super są tego typu gazetki

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupuję córce takie magazyny regularnie. Tych jeszcze nie miałam, ale pewnie szybko się to zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te gazetki zawsze są takie kolorowe i urocze <3 I fajnie, że są wypełnione zadaniami, które wspierają rozwój dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każde dziecko uwielbia książeczki z naklejkami i zadaniami. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie czasu w deszczowy dzień niż takie książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Musiałabym miec własciwie wszystko, żeby dzieci były zadowolone :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram