Wakacyjne nowości dla dzieci wydawnictwa Media Service Zawada

Wakacje 2022 co zabrać


Wreszcie nadeszły tak bardzo wyczekiwane przez dzieci i rodziców wakacje! Dwa miesiące beztroskich zabaw, szaleństw, spędzania wspólnego czasu i wyjazdów wakacyjnych. My za kilka tygodni jak co roku wyjeżdżamy nad morze i już powoli zaczynam robić listę rzeczy, które musimy ze sobą zabrać. Na tej liście oczywiście nie może zabraknąć książeczek i kolorowanek dla dziewczyn, co by im się nie nudziło, kiedy niespodziewanie morze przywita nas kapryśną pogodą. A zabierzemy oczywiście ze sobą książeczki z zadaniami i nie tylko naszego ulubionego wydawnictwa Media Service Zawada.

Wakacyjne nowości wydawnictwa Media Service Zawada.


Wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało dla dzieci naprawdę sporo nowości na wakacje 2022, a wszystkie z ulubionymi bohaterami, z którymi nie ma czasu na nudę! Pieski z Psiego Patrolu, Świnka Peppa, Pidżamersi, L.O.L. Surprise!, z nimi nie będzie można się nudzić.

Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! Dogoń mnie, Sky.


Kolejny numer książeczki Do biegu, gotowi, start!, którego bohaterką jest ulubienica dziewczynek, czyli Sky z Psiego Patrolu. To książeczka, która nie tylko zawiera w sobie wiele zadań do rozwiązywania takich jak liczenie, kolorowanki i inne, ale także aktywizuje i zachęca do ruchu, czyli przyjemne z pożytecznym, bo ruch to zdrowie! Do książeczki w prezencie dołączona jest również urocza figurka Sky.
Cena 17,99 ,-

Seria książeczek Kreatywny Maluch.


Kreatywny Maluch to seria książeczek pełna kolorowanek, prostych zadań, łamigłówek oraz naklejek z ulubionymi bohaterami dzieci, idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym, które sprawią wiele radości. W nowościach pojawiły się takie tytuły jak: Świnka Peppa - W zielonym ogrodzie, Pidżamersi - Gekson Pobawmy się razem!,Psi Patrol - Pieski pędzą z pomocą.

Cena 7,49 ,-


Seria książeczek Do paryDo pary to książeczki/karty dla dzieci w wieku od 2 lat, z których pomocą dzieciaki mogą sprawdzić, co pamiętają z danej baki. Wystarczy wybrać po dwa obrazki do pary i sprawdzić swoją pamięć, a także dać się ponieść fantazji i stworzyć własną, niepowtarzalną historię. Książeczki w twardej oprawie liczą 17 kartonowych stron, które podzielone zostały na pół, dzięki czemu można dowolnie i na przemiennie łączyć ze sobą obrazki w pary i nie do pary. Fajna zabawa dla dzieci :)Nowości: Peppa Świnka Do pary! Ach te bajki!, Psi Patrol Do pary! Co za akcja!

Cena 17,99 ,-

Psi Patrol. Noc w muzeum


Pani burmistrz zorganizowała w muzeum nocowankę dla swoich siostrzeńców i Aleksa. Jednak sprawy się komplikują: wśród eksponatów powstaje bałagan, a Alex gubi się w lesie. Psi Patrol musi go odnaleźć i przy okazji rozwiązać zagadkę… ducha muzeum!

Cena 8,49 ,-

Książeczki z serii Bajki do Paduszki.


Bajki do poduszki to seria książeczek dla dzieci o przygodach ich ulubionych bohaterów znanych z telewizji takich jak Psi Patrol czy Świnka Peppa. Jak sama nazwa mogą być czytane do poduszki tuż przed snem, ponieważ spokojne czytanie dziecku tuż przed snem korzystnie wpływa na jego rozwój, rozwija wyobraźnię, pomaga się dziecku wyciszyć po całym dniu, zrelaksować i łatwiej zasnąć.

Książeczki z serii Bajki do Poduszki mają duży format i liczą 32 bogato ilustrowane strony. Na każdej ze stron znajduje się stosunkowo mało tekstu, ale dużo kolorowych ilustracji, które dzieci uwielbiają oglądać, zwłaszcza kiedy to właśnie rodzić, dziadkowie bądź starsze rodzeństwo czyta bajkę.

My w domu mamy naprawdę sporo książeczek z tej serii i dziewczynki najchętniej i najczęściej wybierają je do czytania przed snem, także polecamy.

Cena 15,99

L.O.L. Surprise! Obłędnie stylove. Poza Schemat


Na koniec coś dla starszych dziewczynek i fanek laleczek L.O.L., czyli książeczka, której bohaterkami są L.O.L. Surprise! W środku czeka mnóstwo zabawy! Zadania, łamigłówki, miejsce na własne projekty, naklejki, quizy i wiele, wiele innych.


Cena 7,49

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.

Komentarze

 1. Dwa miesiące na zagospodarowanie dzieciom czasu
  Takie czasopisma mogą w tym pomóc
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak moja córka widzi Sky, to musi sobie kupić to co wypatrzyła. Tutaj widzę, że w jednym magazynie jest figurka, więc to coś dla niej. Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie czasopisma u nas są idealne na nudę kiedy pada deszcz. Moja córka bardzo lubi dodatki i często na ich podstawie wybiera gazetkę

  OdpowiedzUsuń
 4. Wakacje się zaczęły a co za tym idzie więcej wolnego mają dzieci. Myślę że takie pozycje mogą być idealne

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie propozycje są ciekawe. Obecnie jednak to chyba bohaterowie z Psiego Patrolu najbardziej podbijają dziecięce serca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram