SutriHeal Maść do gojenia ran. Must Have w naszej domowej apteczce

co na rany


Każda mama wie doskonale, jak łatwo podczas beztroskiej zabawy dzieci może dojść do drobnych urazów i skaleczeń, zwłaszcza latem, kiedy to dzieci beztrosko całymi dniami bawią się na dworze. A i nam rodzicom często zdarzają się takie sytuacje. Mnie bardzo często. W takich wypadkach najważniejsze jest odpowiednie oczyszczenie rany, aby nie doszło do zakażenia, a także szybkie i bezbolesne wygojenie się rany. Gdy już dojdzie do takiej sytuacji, warto sięgnąć wtedy po maść SutriHeal, która pomoże bezboleśnie przyspieszyć gojenie się rany.

SutriHeal Maść do gojenia ran.


SutriHeal to naturalna maść na rany, która polecana jest w Polsce przez ekspertów specjalizujących się w leczeniu ran. Zawiera ona naturalną formułę kwasów żywicznych i lignananów, które mają za zadanie bezboleśnie przyspieszyć gojenie się rany. Działanie maści opiera się na biologicznej aktywności składników o wielokierunkowym działaniu. Nie zawiera antybiotyku i nie wywołuje odporności, co jest istotne szczególnie w przypadku małych dzieci.
dobra maść na odleżyny

Maść SutriHeal zamknięta jest w małym kartonowym opakowaniu w kolorze bieli z zielonymi elementami. Kartonowe opakowanie w swoim wnętrzu skrywa małą poręczną tubkę również w kolorze bieli z zielonymi elementami. Tubka zakręcana na korek, pod którym znajduje się niewielki otworek, przez który łatwo wydobyć maść z opakowania. Otworek przed pierwszym użyciem należy przebić, dzięki czemu mamy pewność, że maść nie była wcześniej używana.

jak przyspieszyć gojenie się ran

Maść o lekko żółtym zabarwieniu ma lekką, ale tłustą konsystencję i niezbyt przyjemny zapach, co często zdarza się w przypadku tego typu medykamentów, ale w tym przypadku nie zapach jest najważniejszy a działanie, które uważam za bardzo dobre.


Maść SutriHeal ma szerokie spektrum działania. Można stosować ją na Niegojące skaleczenia, otarcia, pęknięcia skóry, Rany ostre np. pooperacyjne, Rany przewlekłe (odleżyny, owrzodzenia)

Jak aplikować maść SutriHeal?

 • Obszar skóry ze zmianami należy w miarę możliwości oczyścić przed nałożeniem maści SutriHeal®.
 • Maść SutriHeal® należy nałożyć bezpośrednio na ranę w postaci cienkiej warstwy (1-2 mm).
 • Obszar rany może zostać odkryty lub można go zabezpieczyć dowolnym opatrunkiem.
 • Po każdej zmianie opatrunku należy ranę oczyścić z pozostałości maści.

Przeciwskazania:
1. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję używania.
2. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.
3. Nie stosować przy stwierdzonej alergii na żywice.
4. Nie stosować u osób ze stwierdzoną umiarkowaną lub ciężką niewydolnością nerek.
5. Unikać dostania się maści do oczu lub ust.

Maść można stosować u dzieci od 3 roku życia. Dostępna jest w aptece bez recepty. Pamiętaj! Zawsze przechowuj leki z dala od dzieci.

SutriHeal pojawiła się w naszym domu zawsze mam ją pod ręką i można powiedzieć, że jest w ciągłym użytku. Sięgam po nią ja, jak i moje dzieci i faktycznie działa. Po oczyszczeniu rany aplikuję ni nią maść i w zależności od jej rodzaju robię opatrunek lub nie. Maść przynosi natychmiastową ulgę w bólu, co w przypadku dzieci jest niesłychanie ważne, zdecydowanie przyspiesza gojenie się rany, działa antybakteryjnie i natychmiast przywraca uśmiech na słodkiej buzi dziecka.


Więcej możecie przeczytać na stronie https://wszystkooranach.pl/

Jak wy radzicie sobie z ranami u dzieci? Stosujecie tego typu produkty apteczne na rany?

Komentarze

 1. Chętnie zwrócę uwagę na tę maść. Może się przydać podczas wyjazdów z harcerzami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie poznam tę maść, bo w moim domu takie produkty idą jak woda. Nawet o niej nie słyszałam, więc mnie zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie słyszałam o niej, a jestem znana z tego że ciągle się skaleczę albo coś mi upadnie, więc taka masc by się przydała

  OdpowiedzUsuń
 4. Maści, które mają przyjemny zapach, jakoś tak mnie nie przekonują, zatem chętnie wypróbuję prezentowaną maść, z tego, co czytam, powinna spełnić oczekiwania. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dyzenfekuje rany i zostawiam do samodzielnego gojenia się, rzadko stosujemy maści, ale chyba warto tę poznać

  OdpowiedzUsuń
 6. Akurat świetnie mi się przyda. Dobrze jest wiedzieć o jej istnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Możesz jeszcze podpowiedzieć czy w przypadku delikatnych oparzeń tez można stosować tą maść? Bardzo by mi się przydała w aptece taka wielofunkcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi by się taka maść przydała. Ciągle się gdzieś ranię, obcieram, kaleczę i brzydko mi się to goi.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram