Jakie obuwie zmienne wybrać dla dziecka do szkoły i przedszkola | Profilaktyczne buty Danielki

kapcie do przedszkola jakie wybrać

Dzieci wróciły do szkół i przedszkoli, gorączka zakupów i przygotować minęła, więc rodzice mogą na chwilę odsapnąć. Czyż nie?

W przedszkolach oraz szkołach wymagane jest obuwie zmienne, w którym dzieci spędzają długie godziny, dlatego warto wybrać dla nich taki buty, w których będą czuć się one komfortowo i wygodnie przez tych kilka godzin, dlatego my już kolejny rok z rzędu wybraliśmy dla Amelki do przedszkola jako obuwie zmienne buty Danielki.

profilaktyczne i rehabilitacyjne byty dla dzieci

Danielki - profilaktyczne buty dla dzieci


Danielki są to profilaktyczne buty dla dzieci, które wykonywane są ręcznie przy zachowaniu najwyżej staranności oraz dbaniu o najmniejsze szczegóły. Danielki wykonane są z wysokich gatunkowo materiałów, dzięki czemu ich konstrukcja jest niezwykle elastyczne i lekka.

jakie buty dla dziecka, które zaczyna chodzić.


Buty Danielki jako profilaktyczne są tak skonstruowane, aby zabezpieczyć stopy dziecka przed powstaniem wad oraz zwyrodnień poprzez ich stabilizację. Jeżeli u dziecka występują już jednak jakieś wady, to buty Danielki można odpowiednio dostosować do wad poprzez zastosowanie wszelkiego rodzaju akcesoriów ortopedycznych takich jak wkładki, aparaty, szyny strzałkowe, piszczelowe, a także podwyższenie obcasa. Dzięki temu kapcie profilaktyczne dla dzieci Danielki mogą w pełni dbać o prawidłowy rozwój stropy dziecka.

Każda para oferowanych  butów profilaktycznych dla dzieci Danielki tworzona jest z miłości do najmłodszych. Buty Danielki dla dzieci wykonywane są ręcznie przy zachowaniu najwyższej możliwej staranności oraz dbaniu o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu twoje dziecko może doświadczać niezwykłej wygody oraz komfortu każdego dnia. Danielki dla dzieci wykonane są z wysokich gatunkowo materiałów, dzięki czemu ich konstrukcja jest niezwykle elastyczna oraz lekka. Oferowane przez nasz sklep produkty posiadają również możliwość zastosowania wszelkiego rodzaju akcesoriów ortopedycznych takich jak wkładki, aparaty, szyny strzałkowe, piszczelowe, a także podwyższenie obcasa. Dzięki temu kapcie profilaktyczne dla dzieci Danielki mogą w pełni dbać o prawidłowy rozwój stropy Twojego dziecka.


Danielki posiadają odznaczenie „Zdrowej Stopy”, które jest wyznacznikiem wysokiej klasy obuwia.

jak dbać o prawidłowy rozwój stóp dziecka

Obuwie zmienne do szkoły i przedszkola - Danielki, Must have wyprawki wyprawki szkolnej i przedszkolnej


Danielki goszczą w naszym domu już od dobrych kilku lat. Najpierw nosiła je moja starsza córka, a teraz nosi młodsza. Danielki w moim odczuciu są najlepszymi butami, jakie mogą być dla dzieci. Idealne do szkoły, przedszkola i do noszenia na co dzień. Są wygodne, lekkie, elastyczne, zapobiegają powstawaniu wad stópek, a do tego mają świetny design. No i najważniejsze, mogą być spersonalizowane, tak jak np. buty Amelki, która w tym roku postawiła na model butów Danielki T125L brokat, czyli buciki w pięknym różowym kolorze z brokatem i personalizacją. 


Buty te wykonane są ze skóry, z wygodnym dla dzieci zapięciem na rzepy. Posiadają one standardowo wkładkę profilaktyczno-komfortową oraz mają podeszwę termokauczukową, z obcasem Thomasa, który w przypadku butów profilaktycznych, jak i rehabilitacyjnych jest niezwykle ważny.


Jeżeli jeszcze szukacie wygodnych butów dla dzieci do szkoły lub przedszkola albo bucików dla młodszych dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki, to jak najbardziej polecamy Danielki.


Znacie Danielki? Wasze dzieci z nich korzystały albo korzystają?

Komentarze

 1. Bardzo porządny wpis dla każdego rodzica

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój kolega w liceum nosił obuwie ortopedyczne, ale sportowe. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale trafiłaś z tym postem! Właśnie szukam tego typu obuwia dla córy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne buty, na pewno w takim obuwiu nogi dzieci będą wypoczęte :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o tej firmie, ale buciki sa nie tylko ładne ale wydaja się być bardzo wygodne

  OdpowiedzUsuń
 6. jeszcze parę lat i też mnie to będzie czekać :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Buty tej firmy polecę kuzynce dla jej córeczki. Powinna być nimi zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ważny temat, bo dzieci muszą mieć wygodne buty, które będą im towarzyszyć przeć cały dzień

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne buciki po przedszkolu. Moja córka jest na etapie szkolnym i wybrala w tym roku obuwie sportowe

  OdpowiedzUsuń
 10. Profilaktyczne i w dodatku ładne - Venus

  OdpowiedzUsuń
 11. Wygodne buty zmienne do szkoły czy przedszkola to podstawa. Nigdy nie kupowałam synkowi butów z tej firmy, ale słyszałam o nich dużo dobrego. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. U nas jest obowiązek noszenia obuwia z białą podeszwą i żadne inne nie wchodzi w grę, a niestety zanim się dowiedzieliśmy mieliśmy już fajne butki biało-różowe.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram