Disney Rodzinne Kolorowanie | Wydawnictwo Ameet

Cześć.
Dziś przybywam do Was z propozycją fantastycznych rodzinnych kolorowanek od wydawnictwa AMEET, które wciągną nas bezpowrotnie w dziecięcy świat i sprawią nam i naszym dzieciom wiele radości.


Od producenta:
Dla dziecka żaden czas nie jest cenniejszy niż ten, który spędza z mamą u tatą, babcią czy dziadkiem. Korzyści zresztą są obustronne: uczymy się od dzieci co najmniej tak dużo, jak one od nas. Najmłodsi ponownie odkrywają przed nimi krainę dzieciństwa, z której być może już trochę wyrośliśmy. Przypominają o tym, co naprawdę w życiu ważne i piękne. Otwierają na spontaniczność  i kreatywność.
Wspólne kolorowanie to niezwykła okazja do spędzenia czasu razem z dzieckiem. Sprzyja budowaniu szczególnej,głębokiej więzi i pozwala na relaks bez wyrzutów sumienia. Obrazki o zróżnicowanym stopniu skomplikowania nikomu nie pozwalają się nudzić. Ulubione, ponadczasowe postacie ze świata Disneya zacierają różnice między pokoleniami, zapraszają dorosłych i dzieci do wspólnej przygody.Naszym zdaniem:


Kolorowanki Disney Rodzinne Kolorowanie, to fantastycznie wydane kolorowanki, które przypadną do gustu zarówno młodszym jak i starszym dzieciom a także ich rodzicom. Dostępne w dwóch wersjach - zielonej z jelonkiem 'Bambi' na okładce oraz niebieskim z bohaterami filmu 'Mój brat Niedźwiedź'.Każda z książeczek liczy aż 48 stron pełnych fantastycznych kolorowanek z bohaterami bajek Disneya. Prosty obrazek dla dziecka, bogatszy w detale dla rodzica tak teoretycznie przedstawiony jest podział obrazków znajdujących się w książeczce. Oczywiście nie trzeba się go trzymać. Wiadomo, że starsze dzieci bez problemu poradzą sobie z trudniejszymi kolorowankami.
Taki podział u Nas sprawdził się świetnie, ponieważ teraz obie moje córki kolorują obrazki bez przepychanek, ustalania kto ma co kolorować, bez płaczu itp. Każda ma swoją część strony. Jak dla mnie świetne rozwiązanie.Znacie Rodzinne Kolorowanki ?
Lubicie książeczki wydawnictwa Ameet?


Komentarze

  1. No proszę świetna sprawa takie rodzinne kolorowanie. Mój syn jak był mniejszy kolorowaliśmy po prostu dwie różne kolorowanki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram