Elena z Avaloru - Wyzwania. Dwa notesy dla przyjaciółek | Wydawnictwo Ameet

Cześć.
Dziś przedstawię Wam fajną zabawę w wyzwania dla rodzeństwa bądź przyjaciół Waszych dzieci a to wszystko od wydawnictwa AMEET Elena z Avaloru - Wyzwania to zestaw dwóch notesów z takimi samymi zadaniami, dla każdego po jednym. Na 47 stronach znajdziemy wiele zadań takich jak: labirynty, znajdowanie różnic, sudoku, wykreślanki i wiele innych ciekawych i wspaniałych wyzwań.


Kolorowe notesy to świetna zabawa dla dzieci, jak i rodziców. Ja wzięłam udział w wyzwaniach razem z córkami. Moje dzieci są w wieku 5 i 2 lata więc wiadomo, że musiałam im pomagać przy niektórych zadaniach, zwłaszcza tych z literkami, bo starsza jeszcze nie do końca je ogarnia. Zabawa była przednia.
Spędziłyśmy cały wieczór na rozwiązywaniu zadań a przy okazji poćwiczyłyśmy literki. Na końcu notesów znajdziemy odpowiedzi na wszystkie zadania, dzięki czemu mamy pewność czy rozwiązaliśmy je dobrze.
Jak dla takie notesy sprawdzą się nie tylko podczas zabawy z naszymi dziećmi, ale będą też fajną formą zabawy dla dzieci podczas przyjęć urodzinowych.


Kupujecie dzieciom tego typu  książeczki?

Komentarze

  1. Znowu kolejna świetna edycja. Nie mogę doczekać sie, aż będę kupować takiej swojej :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram