marca 22, 2018

Elena z Avaloru - Wyzwania. Dwa notesy dla przyjaciółek | Wydawnictwo Ameet

Cześć.
Dziś przedstawię Wam fajną zabawę w wyzwania dla rodzeństwa bądź przyjaciół Waszych dzieci a to wszystko od wydawnictwa AMEET Elena z Avaloru - Wyzwania to zestaw dwóch notesów z takimi samymi zadaniami, dla każdego po jednym. Na 47 stronach znajdziemy wiele zadań takich jak: labirynty, znajdowanie różnic, sudoku, wykreślanki i wiele innych ciekawych i wspaniałych wyzwań.


Kolorowe notesy to świetna zabawa dla dzieci, jak i rodziców. Ja wzięłam udział w wyzwaniach razem z córkami. Moje dzieci są w wieku 5 i 2 lata więc wiadomo, że musiałam im pomagać przy niektórych zadaniach, zwłaszcza tych z literkami, bo starsza jeszcze nie do końca je ogarnia. Zabawa była przednia.
Spędziłyśmy cały wieczór na rozwiązywaniu zadań a przy okazji poćwiczyłyśmy literki. Na końcu notesów znajdziemy odpowiedzi na wszystkie zadania, dzięki czemu mamy pewność czy rozwiązaliśmy je dobrze.
Jak dla takie notesy sprawdzą się nie tylko podczas zabawy z naszymi dziećmi, ale będą też fajną formą zabawy dla dzieci podczas przyjęć urodzinowych.


Kupujecie dzieciom tego typu  książeczki?

1 komentarz:

  1. Znowu kolejna świetna edycja. Nie mogę doczekać sie, aż będę kupować takiej swojej :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że odwiedzasz mój blog.