Jubileusz magazynu 'Świnka Peppa' | Jubileuszowa złota księga świnki Peppy


Czy wiecie, że magazyn Świnka Peppa wydawnictwa MSZ obchodzi w tym roku swój jubileusz? To już 10 lat, odkąd magazyn Świnka Peppa gości w naszych domach. Z okazji jubileuszu ukazała się niezwykła publikacja - jubileuszowa złota księga świnki Pepp pt. " Urodzinowe historie'. 
Książka to prawie 200 stron niesamowitych przygód sympatycznej świnki, ujętych w pięknej złotej oprawie. W środku aż 10  opowiadań na podstawie serialu "Świnka Peppa" z pięknymi, kolorowymi ilustracjami.Ponadto w jubileuszowym magazynie 'Świnka Peppa' 5/18 organizowanych jest wiele konkursów z super nagrodami. M.in. do wygrania jest wycieczka do Heide Parku ze strefą świnki Peppy, unikalne wydania magazynu "Świnka Peppa"


W jubileuszowym magazynie znajdziemy wiele fantastycznych łamigłówek, kolorowanek oraz historyjek dla najmłodszych, oraz tak jak wspomniałam wcześniej wiele konkursów. Razem do wygrania jest aż 100 nagród na urodziny świnki Peppy!Do magazynu dołączone są aż dwa prezenty  - Świecąca opaska Peppy oraz krem do twarzy dla dzieci marki Oillan.


Magazyn "Świnka Peppa" do kupienia w cenie 9,99
Jubileuszowe wydanie książki 'Urodzinowe historie' do kupienia w sklepach oraz na stronie Książeczki bajeczki w cenie 39,99 ,-

Książeczki-bajeczki
Taka książka to nie lada gratka dla małego fana świnki. Każdy powinien posiadać ją w swojej kolekcji.
My już swoją mamy a Ty?

Komentarze

 1. Mamy ten magazyn i książeczkę. Lubimy peppe

  OdpowiedzUsuń
 2. nie moje gusta :D za stara jestem;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój syn od 3 lat ogląda świnkę pepę i nadal mu się nie nudzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pepa! Chyba nie ma dziecka, które jej nie uwielbia... Chrummm;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba wszystkie dzieci uwielbiają świnkę Peppę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że mnie zaciekawiłaś. Nie miałam pojęcia o takim magazynie, a mój synek lubi oglądać tą bajkę :) Najchętniej zaopatrzyłabym się w urodzinową książkę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram