Wirus! najbardziej zaraźliwa gra karciana na świecie. Wydawnictwo Muduko

gry karciane dla dzieci


Chyba każdy się ze mną zgodzi, że nie ma nic lepszego od gier planszowych czy karcianych. Podczas rozgrywek w tego typu gry można poczuć wiele emocji: strach przed przegraną, podekscytowanie, napięcie, radość, zawiedzenie i wiele innych. Grając z rodzinką w takie gry, można w fajny sposób budować relacje oraz spędzać miło czas.

gra karciana Wirus Muduko

U nas gry planszowe czy karciane są jedną z najlepszych form zabawy i spędzania czasu, zwłaszcza w okresie jesiennozimowym, gdy długie wieczory wszystkim dają się mocno we znaki. Jako iż w tygodniu nie mamy zbyt wiele czasu na długie rozgrywki, nadrabiamy w weekendy i właśnie w miniony weekend mieliśmy okazję poznać świetną grę karcianą WIRUS! od wydawnictwa Muduko, która jest ostatnią nowością tego, że wydawnictwa.

Wirus! – najbardziej zaraźliwa gra karciana na świecie. Wydawnictwo Muduko


Wirus! to dynamiczna i szybka gra, którą pokocha każdy członek Twojej rodziny, a szczególnie dzieci. Przy odrobinie Twojej pomocy gra może zarazić nawet 6-cio latków. Najnowsze badania wskazują, że głównymi objawami złapania tego Wirusa! są niekontrolowane salwy śmiechu i godziny dobrej zabawy. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i rozprawić się z wirusami. Staw czoła pandemii i jako pierwszy zbierz organizm wolny od zakażeń. Broń się przed wirusami innych graczy, wykorzystuj szczepionki, żeby chronić swoje organy, i blokuj działania rywali, stosując odpowiednie terapie. W tej walce nie ma czasu na etykę lekarską – wszystkie chwyty dozwolone! Miliony graczy dało się zarazić Wirusem! Daj się zarazić się i Ty – to bezpieczne!

dynamiczna gra karciana dla dzieci

Grę karcianą Wirus! otrzymujemy w niewielkich rozmiarów kartonowym pudełku w zielonym kolorze z nadrukiem niezbyt sympatycznego lekarza i sporą ilością wirusów. Wnętrze opakowania skrywa w sobie 68 kart potrzebnych do rozgrywki oraz czytelną i jasną instrukcję.


Ekspresowa wersja zasad gry WIRUS!


Każdy z graczy dostaje trzy karty. Mogą być wśród nich: organ, wirus, szczepionka lub karta akcji.
W swojej turze gracz może wymienić kartę, zagrać ją na siebie (organy, szczepionki) lub na karty któregoś przeciwnika (wirusy).
Karty akcji specjalnych pozwalają wymieniać (przeszczepiać) organy, kraść, zarażać masowo lub nawet zamienić całe ciała!
Wygrywa gracz, który jako pierwszy skompletuje cztery zdrowe organy.


Gra karciana Wirus! to naprawdę świetna gra dla całej rodzinki. Jej zasady są bardzo proste, więc pomimo iż gra polecana jest dla dzieci 8+ to i nieco młodsze dość szybko załapią jej zasady. Rozgrywka trwa kilka minut, więc nie ma mowy o nudzie, a co za tym idzie, dzieci, jak i dorośli będą grać w nią chętniej, częściej i dłużej. Dodatkowo gra zapewnia mnóstwo śmiechu, a jak wiadomo śmiech, to zdrowie, więc gra na plus.

Niewielkich rozmiarów opakowanie można nazwać kieszonkowym, więc jest to idealna gra, którą można zabrać ze sobą wszędzie, bo zmieści się nawet do torebki. Ogromnym plusem tej gry jest samosterylizacja, więc pomimo iż gra nazwa się Wirus! Takowych na niej nie znajdziemy :D


Podsumowując gra karciana Wirus! wydawnictwa Muduko to genialna gra dla całej rodzinki, która zapewni wszystkim wiele śmiechu oraz fantastycznej zabawy na długi czas, oraz świetnie rozwinie rywalizację. My podczas rozgrywki bawiliśmy się i nadal bawimy świetnie, także gorąco wszystkim polecamy.

Z kodem WIRUS! macie 20% rabatu na zakup gry w sklepie Muduko 

Lubicie grać w gry planszowe czy karciane? 

*współpraca

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram