Kalendarz adwetowy Lego Friends 2023

lego kalendarz tanio


Grudzień to taki wyjątkowy czas. Czas oczekiwania na święta, wielkiej radości, pieczenia pierniczków i otwierania kalendarzy adwentowych. Dla mnie nie ma adwentu bez adwentowego kalendarza z czekoladkami, który najbardziej kojarzy mi się z tym okresem i w sumie w naszym domu tylko takie można było dotychczas znaleźć, ale....

Czasy mamy, jakie mamy obecnie na rynku dostępnych mamy ogrom przeróżnych kalendarzy — dla mężczyzn, dla kobiet, dla dzieci. Z kosmetykami, gadżetami, zabawkami i tak dalej. Moje dzieci od dawna marzyły o kalendarzu innym niż ten z czekoladkami, dlatego w tym roku postanowiłam zrobić im niespodziankę i zamówić im w księgarni TaniaKsiazka.pl kalendarz adwentowy, który sprawił im ogromną, czyli kalendarz adwentowy Lego Friends.

Kalendarz adwetowy Lego Friends 


Zwierzaki z Heartlake City świętują na placu zabaw dla zwierząt. Pomóż im odliczać czas do wielkiego dnia z kalendarzem adwentowym LEGO® Friends. Za każdymi drzwiczkami kryje się inna postać, zabawka lub zabawa. Udekoruj choinkę, a następnie przygotuj atrakcje dla zwierząt na placu zabaw. Przestaw model, aby stworzyć nowe przygody dla zwierzęcych przyjaciół.

Kalendarz adwentowy Lego Friends edycja 2023 to idealny kalendarz dla każdego miłośnika klocków lego oraz zwierzątek. Pomoże stworzyć świąteczną atmosferę oraz umili czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Kalendarz posiada 24 okienka, w których ukryły się oczywiście klocki lego w postaci laleczek, zwierzątek oraz mini zabawek do zbudowania. Każda zabawka zapakowana jest w foliowe opakowanie, dzięki czemu mamy pewność, że w danym okienku znajdują się wszystkie elementy. Dodatkowo od wewnątrz okienka umieszczona została czytelna instrukcja złożenia klocków.

tania książka

Pudełko kalendarza adwentowego Lego Friends to nie tylko sam kalendarz, ale także makieta, miasteczko, świąteczny plac zabaw dla zwierząt, na którym mogą bawić się wszystkie zwierzątka oraz laleczki ukryte w okienkach. Cały plac zabaw należy również udekorować świątecznymi elementami oraz wypełnić zabawkami dla zwierzaków, które dzieci znajdą w kalendarzu.


Kalendarz adwentowy Lego Friends moja opinia


Przyznam szczerze, że do wszelkich kalendarzy adwentowych jestem dość sceptycznie nastawiona, bo często ich zawartość albo jest kiepska, albo znajduje się w nich wiele zapychaczy, albo zawartość nie jest adekwatna do ceny. Do kalendarza Lego Friends również byłam sceptycznie nastawiona i byłam przekonana, że jego zawartość nie będzie szałowa i wiecie, co się okazało? Grubo się pomyliłam, bo zawartość kalendarza adwentowego Lego Friends zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, serio! Nie spodziewałam się, że w 24 okienkach ukryje się tyle fajnych elementów klocków Lego, które sprawią dzieciom wiele radości i którymi zabawa tak naprawdę nie będzie miała końca. W okienkach dokładniej znalazły się dwie mini laleczki, 6 zwierzątek oraz świąteczne elementy, oraz wyposażenie placu zabaw dla zwierząt.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie również samo pudełko kalendarza, które pełni również funkcję makiety do zabawy (nie wiem, czy co roku tak jest w tych kalendarzach, ale jeżeli tak, to bardzo fajnie).


Moje dziewczyny były i nadal oczywiście są zachwycone tym kalendarzem i jak już możecie się domyślić, nie mogły się doczekać otwierania okienek w grudniu i otwarły cały od razu. W przyszłym roku znów zdecydujemy się na taki kalendarz.

Czy warto kupić kalendarz Lego Friends?


Moja odpowiedź brzmi — WARTO! Ten kalendarz to zdecydowanie najlepszy prezent, jaki można dać dziecku w okresie oczekiwania na święta. Sprawi dzieciom wiele frajdy, wiele ogromnej radości i zajmie je na długie godziny. Uważam, że cena samego kalendarza jak na Lego nie jest wygórowana, a sama zawartość jest adekwatna do ceny, także, jeżeli się zastanawiacie nad zakupem kalendarza adwentowego Lego Friends dla swoich dzieci, to jeszcze raz mówię, naprawdę warto.Kalendarz adwentowy Lego Friends to świetny pomysł na prezent z okazji Mikołajek czy świąt Bożego Narodzenia. Kalendarz oraz inne klocki Lego, w atrakcyjnej cenie możecie zamówić w księgarni TaniaKsiazka.pl
*współpraca reklamowa  

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram