Nowość! Cukierki Pianki Strawberry od Vobro


Lubię osładzać sobie życie słodkościami. Mam do nich ogromna słabość i nie potrafię przejść obojętnie obok pysznego cukiereczka, batonika czy ciasteczka (choć bardzo się staram).


Jedną z takich słodkości, obok której nie mogę przejść obojętnie, jest nowość marki Vobro, czyli obłędnie pyszne Pianki Strawberry.


Vobro Pianki Strawberry


Pianki Strawberry to śmietankowo-truskawkowe cukierki w formie pianki. To taki miks delikatnej śmietanki i smakowitej truskawki okryta chrupiącą, słodką, różową otoczką kremu truskawkowego.


Cukierki są obłędnie pyszne, słodkie i nieziemsko truskawkowe. Ich smak oraz zapach (tak pachną obłędnie) kojarzy mi się z letnim deserem, czyli słodkimi truskawkami zerwanymi prosto z krzaczka otulonymi pierzynką ze świeżo ubitej śmietanki. Niebo w gębie.


Smaku tych wyjątkowych cukierków, które smakują jak najlepszy deser na świecie, nie można opisać słowami. Smak tej lekkiej i puszystej pianki w różowej otoczce trzeba poczuć na własnej skórze, a właściwie podniebieniu. To będzie prawdziwy i smakowity rollercoaster dla naszych kubków smakowych.

Słodkości Vobro znajdziecie między innymi w sklepach sieci Dino, Auchan oraz Biedronka.


*współpraca reklamowa 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram