Lego Creator Delfin i Żółw 31128 | TaniaKsiazka.pl

klocki lego tanio

Odkąd w naszym domu pojawił się pierwszy zestaw klocków Lego Creator, dziewczyny totalnie oszalały na jego punkcie i nic w ty, dziwnego, bo Lego Creator daje nieskończone możliwości zabawy, rozwija wyobraźnię i sprawia, że dziecko zwyczajnie się nie nudzi, bo może za każdym razem zbudować zupełnie inną niesamowitą ruchomą figurkę.
lego creator opinie

A skoro Lego Creator stało się u nas takim hitem, to nie byłabym sobą, gdybym nie zamówiła dziewczynom kolejnego zestawu (tak uwielbiam sprawiać moim dzieciom niespodzianki) Tym razem postawiłam na morskie klimaty i wybrałam zestaw Delfin i Żółw, i tak jak poprzedni zestaw klocków Lego Creator, tak i ten zamówiłam w księgarni TaniaKsiazka.pl

Lego Creator Delfin i Żółw 31128

klocki lego taniaksiazka.pl
Cudowna podwodna zabawa z morskimi zwierzętami do przebudowywania

Zestaw trzy w jednym Delfin i żółw (31128) pozwala fanom LEGO® w wieku od sześciu lat zanurkować na dno morza i bawić się z morskimi zwierzętami. Pociechy znajdą tu małego delfina z ruchomym ciałem, płetwami, szczęką i ogonem oraz małego żółwia z ruchomymi płetwami i głową. Oba modele są umieszczone na podstawkach do ekspozycji.

Lego Creator Delfin i Żółów Ekscytująca zabawa w budowanie 3 w 1


Lego Creator Delfin i Żółw składa się z 3 czytelnych instrukcji układania klocków (jedna instrukcja = jedna scenka) oraz 137 klocków do zbudowania wybranej scenki. 

Lego Creator Delfin i Żółw 31128 instrukcja

Instrukcje są bardzo czytelne, więc dzieci nie będą miały problemu z szybkim ułożeniem wybranej przez siebie scenki podwodnego świata.


Dzięki temu zestawowi klocków Lego zabawa w podmorskiej toni nie ma końca. Dzieci do wyboru mają zbudowanie ruchomego delfina oraz żółwia, z którymi mogą odkrywać morski świat, a gdy ta zabawa się znudzi, bez problemu mogą przebudować je w konika morskiego i ślimaka lub rybę i kraba, którzy morskie królestwo przedstawią w zupełnie innej rzeczywistości. To tak naprawdę niekończąca się i nigdy nienudząca się zabawa, która pochłonie dzieci na długi czas....Każdy z modeli jest szczegółowy i bardzo realistyczny. Zapewnia dzieciom ogrom frajdy, a w dodatku Lego Creator może posłużyć jako nowa kolekcjonerska pasja, ponieważ każda z figurek posiada podstawkę do ekspozycji, więc można je bezproblemowo wyeksponować na półce. U nas już zaczął się szał na kolekcjonowanie Lego Creator.


Lego Creator Delfin i Żółw 31128 oraz inne zestawy klocków Lego znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl w bardzo atrakcyjnych cenach.
*współpraca reklamowa 

Komentarze

 1. uroczo wyglądają te modele, idealna zabawa dla nieco młodszych dzieci
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie bardzo fajny zestaw. Jak na początek to czemu nie. U nas są już zestawy bardziej skomplikowane, ale i do takich czasem sięgamy. Angela.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieciaki również kochają LEGO wszystkie bez wyjątku i niezależnie od wieku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie miałam Lego Creator, więc będzie okazja, by to zmienić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram