Lego Creator Morskie stworzenia 31088 | TaniaKsiazka.pl


Ostatnio pokazywałam Wam fantastyczny zestaw klocków Lego Creator Delfin i Żółw, który sprawił moim dzieciom mnóstwo frajdy i fantastycznej zabawy. Pozostając nadal w morskich klimatach, dziś pokażę wam zestaw Lego Creator Morskie Stworzenia, którego znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl

LEGO Creator Morskie stworzenia 31088

lego taniaksiazka.pl

To zestaw pozwalający na zbudowanie podwodnego świata i poznanie ukrytych w głębinach tajemnic.

W zestawie "Morskie stworzenia" znajduje się realistyczny rekin z otwieraną paszczą, pełną ostrych jak brzytwa kłów, ruchomymi płetwami i stawami, a także błyskającymi oczami. Rekin złożony jest z białych i niebieskich klocków, dlatego też wygląda wyjątkowo realistycznie. Jego zadaniem jest zdobycie skrzyni ze skarbem, pilnowanej przez czerwonego kraba.


Lego Creator Morskie stworzenia 31088 to zestaw klocków przedstawiający tą nieco mroczniejszą część morskich głębin, ale za to świetnie uzupełnia się z naszym poprzednim zestawem, dając jeszcze większe pole do popisu podczas zabawy i odgrywania różnych scenek.


lego 3w1Zestaw składa się z czytelnych instrukcji, z których pomocą dzieci mogą złożyć groźnego rekina z ruchomymi elementami, kałamarnicę lub żabnicę, ale to nie wszystko... 

LEGO Creator Morskie stworzenia 31088 instrukcja

na stronie Lego.pl można znaleźć dodatkową instrukcję, z której pomocą można złożyć wieloryba! Nie lada gratka dla dzieci.

Lego Creator Morskie Stworzenia sprawił moim dzieciom ogrom radości i dał im niesamowite pole do popisu podczas zabawy, gdzie wyobraźnia nie miała końca. Dzięki kilku innym zestawom Lego Creator z innych serii, które są w pełni ze sobą kompatybilne, stworzyły magiczny i niesamowity dziki świat zwierząt.


Lego Creator Delfin i Żółw 31128 oraz inne zestawy klocków Lego znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl w bardzo atrakcyjnych cenach.
*współpraca reklamowa 
Komentarze

 1. świetnie prezentuje się ten model! Lego ma wielu fanów wśród dzieci jak i dorosłych

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw, u mnie ostatnio dominują zestawy dla dziewczynek ale i te związane z kwiatami. Angela.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieciaki uwielbiają LEGO, a ja uważam, że to bardzo dobra zabawka na każdą okazję, która wspomaga ich rozwój.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się to Lego, może kiedyś się na nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram