Lego Creator Kwiaty w Konewce 31149 | TaniaKsiazka.plSkłamałabym, mówiąc, że klocki Lego Creator zamawiam głównie z myślą o dzieciach, bo tak nie jest. Oczywiście zamawiam je ze względu na moje dzieci, bo odkąd w naszym domu pojawił się pierwszy zestaw tych klocków totalnie oszalały na ich punkcie, przy okazji ja również, zwłaszcza gdy zobaczyłam te wszystkie kwiatowe zestawy w księgarni TaniaKsiazka.pl


Więc prawda jest taka, że klocki Lego Creator zamawiam oczywiście z myślą o dzieciach i dla dzieci, ale i dla siebie, a że moje dziewczyny podzielają moją miłość do kwiatów, więc nie mogło w naszej małej kolekcji zabraknąć zestawu klocków Lego Creator Kwiaty w konewce, które bezapelacyjnie kojarzą mi się z wiosną, rozkwitającymi kwiatami i pracą w ogrodzie, którą tak bardzo lubimy.


Lego Creator Kwiaty W Konewce 31149.


Lego Creator Kwiaty w konewce 31149 to kolorowy zestaw klocków inspirowany przyrodą. Jest to zestaw 3 w 1, z którego możemy stworzyć trzy różne modele:

- żółtą konewkę wypełnioną kwiatami z ruchomymi płatkami i motylami, które zostały zamocowane na przeźroczystych elementach, dzięki czemu sprawiają wrażenie, jakby unosiły się w powietrzu.

- żółtego kalosza wypełnionego kwiatami z ruchomymi płatkami

- dwa kolorowe i bardzo urocze ptaszki na kwiecistej żerdce


Zestaw klocków Lego Creator kwiaty w konewce otrzymujemy w kartonowym, żółtym opakowaniu, na którym przedstawione zostały modele, które możemy zbudować z tego zestawu klocków. Wnętrze kartonowego opakowania wypełnione jest klockami (łącznie 420 elementów) oraz trzema czytelnymi instrukcjami po jednej dla każdej budowli.


Trzy baby, trzy różne modele, chwila przekomarzania się i wreszcie zapadła decyzja — spośród trzech modeli wybraliśmy do zbudowania żółtego, mega uroczego kalosza wypełnionego kolorowymi wiosennymi kwiatami. 


Kalosz i kwiaty to idealne połączenie, bo jedno i drugie wiosną idą w parze (przynajmniej u nas). 
Ta budowla z klocków Lego Creator prezentuje się przepięknie, świetnie urozmaica naszą małą/niemałą kolekcję i stanowi cudowną ozdobę. A Wam jak się podoba ten zestaw klocków Lego?

Zestaw klocków Lego Creator kwiaty w konewce oraz inne zestawy klocków Lego znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl Zbliża się sezon komunijny, a klocki Lego Creator z całą pewnością będą świetnym pomysłem na prezent.

*współpraca reklamowa 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram