Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser - nawilżająca emulsja oczyszczająca

Są takie marki, których kosmetyki to zawsze pewniak. Dla mnie taką marką jest marka Garnier, której kosmetyki zawsze się u mnie sprawdzają i są moimi pewniakami. To marka, która towarzyszy mi od lat i do której mam ogromne zaufanie.


Gdy tylko w moje ręce wpadła nawilżająca emulsja oczyszczająca do mycia twarzy, od razu wiedziałam, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, jak i użycia i tak też się stało, bo to niesamowity kosmetyk, który nie tylko dobrze oczyszcza skórę twarzy, ale dogłębnie ją pielęgnuje.


Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser - oczyszczająca emulsja nawilżająca


Emulsję otrzymujemy w plastikowej butelce, która wykonana jest w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu — PLUS ZA TO! Butelka o pojemności 250 ml ma kształt płast kiego zaokrąglonego prostokąta (tak to ujmę) co jest świetnym rozwiązaniem, bo zajmuje znacznie mniej miejsca na półce aniżeli inne tego typu kosmetyki, co jest kolejnym plusem, bo jak wiadomo nam kobietom tego miejsca na ulubione kosmetyki do pielęgnacji zawsze, ale to zawsze brakuje.


Szata graficzna opakowania utrzymana jest w biało niebieskich kolorach z małym dodatkiem zieleni. Etykieta jest schludna, czysta oraz przejrzysta, czyli tak jak lubię — prosto, bez udziwnień z wypisanymi najważniejszymi informacjami dotyczącymi produktu.


Butelka wyposażona jest w aplikator w formie pompki, która działa bez zarzutu, ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku, a przy tym jest bardzo higieniczna.


Emulsja o bardzo gęstej żelowej konsystencji i mlecznym zabarwieniu jest bezwonna, co z całą pewnością przypadnie do gustu osobom wrażliwym na zapachy. Kosmetyk dzięki swojej gęstej formule jest niesamowicie wydajny — wystarczy raptem odrobina kosmetyku, aby dokładnie pokryć całą twarz i doskonale ją oczyścić.


Emulsja po kontakcie z wodą pieni się bardzo, ale to bardzo delikatnie. Ma taką jakby satynową formułę, która jest przyjemna w kontakcie ze skórą i która sprawia, że codzienne oczyszczanie skóry przy pomocy tej emulsji jest czymś niesamowitym i zjawiskowym.


Nawilżająca emulsja jest kosmetykiem wielozadaniowym, ponieważ poza dokładnym i dogłębnym oczyszczeniem skóry z resztek makijażu, nadmiaru sebum oraz codziennych zanieczyszczeń serwuje jej dogłębną dawkę nawilżeni, a co za tym idzie, po zakończonym etapie oczyszczania cera jest czyściuteńka, gładka, rozjaśniona, odżywiona, ukojna i nawilżona bez paskudnego uczucia ściągnięcia skóry — I LOVE IT! Wszelkie pozytywne efekty da się zauważy już po pierwszym zastosowaniu, a z każdym kolejnym zostają one jedynie pogłębione. Dodatkowo emulsja świetnie dba o prawidłową równowagę mikrobiom skóry.


Emulsję może stosować każdy bez wyjątku, ponieważ jest kosmetykiem hipoalergicznym i testowanym dermatologicznie.Ja tę emulsję pokochałam od pierwszego użycia, bo bardzo pozytywnie wpłynęła na moją pielęgnację twarzy i z całą pewnością będzie ona kosmetykiem, po który będę sięgać regularnie przez długi, długi czas, zwłaszcza że jest ona bardzo, ale to bardzo wydajna.UWAGA!


Obecnie Garnier Hydrating Deep Cleanser dostępny jest w promocji w Rossmann w cenie 23,99 zł. Promocja obowiązuje od 19.04 do 06.05.2024Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram