SKIN STREAMING - nowy trend pielęgnacyjny skóry rekomendowany przez dermatologów | Pure Beauty x Vichy, La Roche Posay, CeraVe


Czy lubicie poznawać wszelkiego rodzaju nowe trendy pielęgnacyjne? Ja bardzo! Zawsze jestem nimi mocno zaintrygowana i dokładnie je śledzę, dlatego za każdym razem, kiedy w moje ręce trafia niespodzianka od Pure Beauty w postaci boxa z nowym trendem pielęgnacyjnym, mocno raduje się moje serce. Tak też było w przypadku wyjątkowego boxa #SKINSTREAMING.

SKIN STREAMING - nowy trend pielęgnacyjny skóry rekomendowany jest przez dermatologów


Świadoma pielęgnacja w 4 prostych krokach.

Czym jest Skin Streaming?


Skin strieaming to bardzo prosta, minimalistyczna rutyna pielęgnacyjna, do której nie potrzebujesz wielu produktów — wystarczy ich dosłownie kilka, bo skin streaming to pielęgnacja w kilku prostych krokach, która uwzględnia łagodne oczyszczanie skóry, aplikację serum dostosowanego do potrzeb skóry, odpowiednie nawilżenie oraz najważniejsze — codzienną ochronę przed promieniowaniem UV i UVA.

Pielęgnacja Skin Streaming oparta jest na jakościowych dermokosmetykach, których skuteczność udowodniona jest badaniami. Kluczowy w tej pielęgnacji jest odpowiedni dobór składników aktywnych, które odpowiadają na konkretne potrzeby skóry.

Skin Streaming w 4 prostych krokach z użyciem najlepszych dermokosmetyków marek CeraVe, La Roche Posay oraz Vichy


Krok pierwszy — oczyszczanie


W skin streaming ważne jest łagodne oczyszczanie skóry, dlatego w tej roli idealnie sprawdzi się nawilżająca emulsja do mycia skóry normalnej i suchej CeraVe, która delikatnie oczyszcza skórę, odbudowuje barierę ochronną skóry, nawilża i regeneruje. Zawiera 3 kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy.

Krok drugi — serum dostosowane indywidualnie do potrzeb skóry


W pielęgnacji skin streaming kluczowym elementem jest wybór serum odpowiednio dobranego do potrzeb własnej skóry. Możesz wybrać serum, które pomoże walczyć z niedoskonałościami skóry np. CeraVe odbudowujące serum z retinolem, serum nawilżające np. LaRochePosay Hyalu B5 Serum, lub serum na przebarwienia np. Vichy Liftactiv Specjalist B3 Serum


Ja ze względu na wiek wybieram serum Vichy Liftactiv Specjalist B3 serum, które redukuje przebarwienia i zmarszczki oraz przywraca skórze jednolity koloryt i blask. Formuła serum zawiera 5% niacynamidu, kwas glikolowy oraz witaminę Cg.

Krok trzeci — naiwlżenie


Nawilżenie to nieodłączny element każdej pielęgnacji, dlatego zawsze należy pamiętać o aplikowaniu dobrego kremu nawilżającego. 


W metodzie skin streaming i nie tylko świetnie sprawdzi się prebiotyczny krem nawilżający TOLERIANE SENSITIVE KREM od La Roche Posay. Jest to krem, który zapewni 48-godzinne nawilżenie skóry. Koi, zmniejsza podrażnienia, łagodzi uczucie ściągnięcia, pieczenia, suchość i zaczerwienienia. W składzie znajdziemy glicerynę, ceramidy i wodę termalną La Roche-Posay.

Krok czwarty — Odchorna SPF


Najważniejszym elementem codziennej pielęgnacji jest aplikacja kremu z filtrem SPF, który będzie chronił naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a także sprawi, że będzie ona dłużej wyglądać młodo i świeżo. 


Świetnie w tej roli sprawdzi się Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ lekki fluid przeciw oznakom starzenia od Vichy, który zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Kosmetyk koryguje oznaki fotostarzenia, a jego skuteczność potwierdzona została kliniczni. Jest to produkt o ultralekkiej formule opartej na opatentowanej technologii Netlock i aktywnych składnikach przeciwstarzeniowcyh: 4% peptydów oraz 2% niacynamidu.
Metoda skin streaming to metoda pielęgnacji łatwa, prosta i bardzo minimalistyczna i jest idealna dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek.
A Wy słyszeliście już o rytuale pielęgnacyjnym skinstreaming?*Przedstawione w poście kosmetyki znalazłam w boxie Pure Beauty we współpracy z marką La Roche Posay, CeraVe i Vichy.

*współpraca reklamowa 

Komentarze

instagram