Krem do rąk Prebiotic od Sensibiome

prebiotyczny krem do rąk


Kosmetyk, który zawsze muszę mieć pod ręką to...? U mnie zdecydowanie jest to krem do rąk. Używam go kilka razy dziennie, bo strasznie nie lubię, kiedy moje dłonie są przesuszone.

Niedawno przedstawiłam Wam zawartość pudełka Pure Beauty Glamour Heaven, w którym znalazłam mnóstwo kosmetycznych perełek, spośród których udało mi się wybrać swoich ulubieńców. Do nich należy zdecydowanie krem do rąk od Sensibiome, marki, która dotychczas była mi kompletnie nieznana, a niesamowicie zachwyciła mnie swoim produktem.

Sensibiome - Krem do rąk Prebiotic

dobry krem do rąk

Prebiotic krem do rąk wspiera, chroni i sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Odżywia, regeneruje i kondycjonuje skórę oraz tworzy na jej powierzchni barierę, która zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi.


Krem do rąk PREBIOTIC od Sensibiome otrzymujemy w niedużej plastikowej tubce o pojemności 50 ml z zamknięciem typu klik. Szata graficzna opakowania jest bardzo, ale to bardzo prosta. Na opakowaniu w kolorze beżu/kawy z mlekiem nie znajdziemy nic poza kilkoma czarnymi napisami. Na odwrocie znajdziemy zaś istotne informacje dotyczące produktu takie jak opis, skład itd.


Krem o białym zabarwieniu i bardzo lekkiej formule jest bezzapachowy. Konsystencja kremu przypomina treściwy, ale nadal lekki balsam. Łatwo rozprowadza się na dłoniach i szybko się wchłania, pozostawiając taki delikatny ochronnych film, który nie jest ani tłusty, ani klejący, więc od razu po aplikacji kremu możemy dalej wykonywać wszystkie czynności, bez obaw, że coś 'ubrudzimy'.


Krem bardzo fajnie nawilża i odżywia skórę dłoni, co da się odczuć od razu po aplikacji. W skórę dłoni wstępuje jakby 'nowe życie'. Dłonie są nie tylko dobrze nawilżone i odżywione, ale także widocznie zregenerowane. Skóra wizualnie staje się piękniejsza i zdrowsza, dzięki czemu dłonie lepiej się prezentują. Kosmetyk świetnie działa na skórę dłoni, jak i na suche skórki wokół paznokci, które niestety są naszą zmorą. Od razu po aplikacji kremu są one w dużo lepszej kondycji, stają się mniej widoczne, a z każdą kolejną aplikacją jest tylko lepiej.

Czy krem do rąk Prebiotic od Sensibiome zostanie ze mną na dłużej?


Odpowiedź brzmi TAK! Ten niepozorny gagatek jest genialnym produktem, który w bardzo krótkim czasie pozwoli nawilżyć, zregenerować, odżywić i upiększyć dłonie. Jest mały, ale bardzo wydajny, więc można mieć go zawsze pod ręką, bo bez problemu zmieści się do damskiej (nawet tej mniejszej) torebki. Ja go uwielbiam!A Ty miałaś/miałeś okazję poznać już ren genialny krem do rąk prebiotic od Sensibiome?


Zobacz także:

*współpraca reklamowa

Komentarze

  1. Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Zaciekawiła mnie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram