Zapomnij o problemach skóry głowy z szamponami Vichy Dercos

Vichy Dercos  najlepsze szampony do problematycznych włosów


Piękne włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy, zgadzacie się z tym?

Ja zgadzam się z tym w 100%, ponieważ piękno naszych włosów wynikają właśnie ze zdrowia skóry głowy, dlatego ważne jest, aby odpowiednio o nią zadbać. A niestety ze skórą głowy wielu z nas ma niestety sporo problemów, jak na przykład łupież czy przetłuszczające się włosy i skóra głowy.

Jak dbać o skórę głowy doskonale wie marka Vichy, która jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji włosów i traktuje skórę głowy na równi ze skórą twarzy, dlatego stworzyła szampony Vichy Dercos, które są odpowiedzią na każdy problem.


Szampony do włosów Vichy Dercos opracowane i przetestowane pod kontrolą dermatologiczną o udowodnionej skuteczności stanowią kompleksową gamę rozwiązań do stosowanych do wszystkich rodzajów włosów i różnych potrzeb skóry. Połączenie składników aktywnych o wysokiej wydajności i przyjemnych tekstur zapewnia udowodnione kliniczne rezultaty.

Vichy Dercos - Szampon przeciwłupieżowy, wrażliwa skóra głowy

najlepszy szampon przeciwłupieżowy

Szampon Dercos to formuła, która łagodzi skórę głowy i jednocześnie eliminuje łupież już od pierwszego użycia. Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni po zakończeniu stosowania.

Vichy DERCOS SZAMPON NORMALIZUJĄCY SEBUM


Szampon do skóry głowy o potwierdzonej skuteczności, który reguluje przetłuszczanie włosów i skóry głowy:​ natychmiastowa redukcja 71% sebum i zanieczyszczeń, długotrwałe uczucie czystości i sprężyste włosy,​ czystość bez efektu przesuszenia.​

Vichy DERCOS SZAMPON WZMACNIAJĄCY ENERGY+Wzmacniający szampon do wszystkich typów włosów wzbogacony Aminexilem, cząsteczką referencyjną, która pomaga zapobiegać wypadaniu włosów: włókno włosa mocniejsze o 47%, objętosć włosów większa o 19% przez 24h, zdrowsza skóra głowy, głęboko oczyszczona od nasady włosów.


Szampony do włosów Vichy z gamy Dercos to zdecydowanie najlepsze szampony do włosów i skóry głowy problematycznej, jakie mogą. W naszym domu od dawna gości szampon Vichy Dercos przeciwłupieżowy, którego stosuje moja córka i tak naprawdę jest to jedyny szampon, który pomógł uporać się z łupieżem na długi, długi czas, a wypróbowaliśmy ich naprawdę sporo. Jeżeli borykasz się z jakimkolwiek problem dotyczącym włosów i skalpu to koniecznie wypróbuj szampony do włosów Vichy Dercos. Nie pożałujesz.Szampony znalazłam w boxie Vichy Dercos, który powstał we współpracy Vichy x Pure Beauty.


Borykacie się z problemami skóry głowy?#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #MEvsHAIRLOSS #vichy #dercos #haircar

*współpraca reklamowa

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram