Pomysł na świąteczny prezent | Psi Patrol - Książka z puzzlami | Psi Patrol - Pieski ratują święta | Wydawnictwo MSZ

Cześć.
Dziś przedstawię Wam kolejną propozycję książek dla miłośników Psiego Patroli i nie tylko. 
Książki będą idealnym prezentem na zbliżające się święta czy Mikołajki, tym bardziej, że jedna z nich jest typowo świąteczna. 

Psi Patrol - Pieski Ratują ŚwiętaEkipa Psiego Patrolu szykowała się do świąt Bożego Narodzenia. Dekorowały choinkę przed ich bazą. Na drzewku zawisy piłeczki tenisowe, popcorn i lampki. Skye umieściła na czubku choinki wielką gwiazdkę. Drzewko wyglądało przepięknie. Można było oczekiwać Mikołaja. 


Wieczorem Ryder obserwował na monitorze trasę Świętego Mikołaja, który zmierzał wprost w środek burzy śnieżnej. Mikołaj znalazł się w tarapatach. Zamieć śnieżna uderzyła w jego sanie. Siła uderzenia była tak ogromna, że z sań wypadły wszystkie prezenty, a świąteczna gwiazdka się odczepiła. Mikołaj gwałtownie skręcił w dół i wpadł z całym zaprzęgiem w zaspę. 


W tym czasie Ryder był jeszcze w bezie, gdy nagle rozdzwonił się telefon. To Święty Mikołaj, który prosił o pomoc. Psi Patrol od razu ruszył na pomoc świętemu. Ryder, Rocky i Rubble pomogli wydostać sanie z zaspy i je naprawić. Skye, Chase i Marshal ruszyli na poszukiwanie worków z prezentami. Następnie pieski zabrały się za rozwożenie prezentów. 


Chase poszedł tropić renifery, które podczas upadku rozbiegły się we wszystkie strony. Tymczasem Ryder, Rocky i Rubble szukali zaginionej, magicznej świątecznej gwiazdki. Dotarli na farmę Yumi, gdzie spostrzegli unoszącą się w powietrzu krowę Bettine. Do jej boku przyczepiła się magiczna gwiazdka, dzięki czemu krówka mogła latać. Aby sprowadzić Bettinę na dół, pomachali do niej świeżym siankiem. Krówka sfrunęła na dół, a Rocky mógł odczepić gwiazdkę.


Tak oto Psi Patrol uratował święta. Mikołaj był im dozgonnie wdzięczny. 


Książka wydana w twardej oprawie, liczy 44 strony. Kolorowe obrazki na całej stronie przyciągają wzrok i rozwijają wyobraźnię. 

Cena 19,99

Książka z puzzlami Psi Patrol


Duża książka z 5 układankami. Obok każdej układanki znajdziemy krótki opis dotyczący obrazka. 
Na każdej stronie znajduje się po 12 dużych puzzli, które łatwo wyciągnąć z ramki jak i później ułożyć je na nowo. Pod puzzlami znajdziemy duży, dokładnie taki sam obrazek na na układance, co znacznie ułatwi nawet najmłodszym dzieciom ich układanie. Dzięki wielkości puzzli nawet mniejsze dzieci z łatwością poradzą sobie z ich ułożeniem.
Ja jak i moje dzieci bardzo lubimy książeczki z puzzlami To takie dwa w jednym - czytanie i zabawa w jednym.

Cena 29.99


Komentarze

  1. Mój urwis byłby zachwycony. Wydawnictwo znamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ksiazka z puzzlami swietna. Mam takich kilka

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzieciaki teraz uwielbiają Psi Patrol. Moja córka też ma taie ksiązeczki z puzzlami. Bardzo fajna zabawa.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram