Nauka z bohaterami Disney'a. Książeczki dla najmłodszych | Wydawnictwo AMEET

Wydawnictwo AMMET niedawno wprowadziło na rynek bardzo fajne i ciekawe książki dla najmłodszych dzieci, którym towarzyszą znane i lubiane postacie z bajek Disney'a.
Seria 6 twardostronicowych książeczek, z których każda uczy czegoś innego.


Książeczki zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie, podobnie jak moją młodszą córkę. Na 12-nastu kartonowych stronach znajdują się proste, kolorowe obrazki połączone z krótkimi tekstami autorstwa Urszuli Kozłowskiej. Każda książeczka z serii uczy czegoś innego w zależności od tytułu. U nas zagościły 'Kolory', 'Liczby', 'Kształty' oraz 'Smacznego!'
Proste treści książeczek i grafika szybko trafiają do malucha, dzięki czemu zapamiętuje wiele podstawowych informacji jak liczby, kolory czy kształty.
Dzięki książeczce z kolorami Amelka wreszcie zaczęła rozpoznawać podstawowe kolory. Wcześniej nauka szła nam bardzo opornie. Każdy przedstawiony kolor był dla niej kolorem czerwonym. Dziś bez problemu rozróżnia kolory przedstawione w książeczce 'Kolory' tj. zielony, czerwony, żółty, niebieski i pomarańczowy. Starsza córka choć nie zagląda już w tego typu książeczki to tu zrobiła wyjątek. Uczy się krótkich wierszyków z książek, ponieważ bardzo jej się spodobały.
Jako mama, polecam książeczki wszystkim mamom maluchów :)
Komentarze

instagram