"Wielka księga przygód 2" Tajnego Klubu Superdziewczyn | RECENZJA
To już druga "Wielka księga przygód" Tajnego Klubu Superdziewczyn, do którego należą: przyjaciółki Emi, Flora, Faustyna i Aniela oraz jeden, nieco przemądrzały, ale sympatyczny chłopak, Franek.

Przyjaźń i jedność klubu zostają poddane próbie. Szkolne obowiązki zabierają dzieciom coraz więcej czasu, a tajne spotkania przegrywają z pasjonującymi zajęciami sportowymi. Jakby tego było mało, w szkole pojawia się NOWA uczennica, która poróżni nierozłączne dotąd koleżanki, Emi i Anielę. Coś zaczyna się psuć…

Czas na najważniejszą misję – Misję Przyjaźń!
Aby ratować załogę, przyjaciele są gotowi na wszystko! Zdobędą wehikuł przyjaźni i zorganizują dzień otwarty Tajnego Klubu Superdziewczyn. A wszystko po to, by na nowo odkryć siłę przyjaźni.

Jest to nasze pierwsze spotkanie z tajnym klubem superdzieczyn, ale już dziś wiemy, że sięgniemy po wszystkie tomy książki
Emi i tajny klub superdziewczyn Wielka księga przygód 2 to zbiór nowych przygód Emi i jej przyjaciół, w których istnienie klubu stanie pod znakiem zapytania a wszystko to za sprawą nowej uczennicy Zosi,która poróżni najlepsze przyjaciółki Emi i Anielę. Do tego wszystkiego dojdą przygotowania do zawodów szkolnych z okazji Święta Patrona, do których każda klasa musi wystawić drużyny. Bohaterowie tak mocno angażują się w przygotowania do zawodów, że spychają spotkania Tajnego Klubu na dalszy tor. Do tego wszystkiego nowa uczennica klasy Zosia szybko zaprzyjaźnia się z najlepszą przyjaciółką Emi - Anielą. Zosia i Aniela stają się nierozłączne, spędzają ze sobą wiele czasu co wywołuje zazdrość u głównej bohaterki Emi. Głowna bohaterka postanawia zawalczyć o przyjaźń z Anielą. Z pomocą klubu przygotowuje MISJĘ PRZYJAŹNI. Czy przyjaźń Emi i Anieli przetrwa? O tym możecie przekonać się czytając książkę Emi i Tajny Klub Superdziewczyn WIELKA KSIĘGA PRZYGÓD 2 Jest to nasze pierwsze spotkanie z tajnym klubem superdzieczyn, ale już dziś wiemy, że sięgniemy po wszystkie tomy książki.Książka napisana przez Agnieszkę Mielech jest pełna ciekawostek, mądrości i humoru. Uczy, rozwija kreatywność i ciekawość. Na końcu książki znajduje się poradnik oraz dwa tajne quizy. 

Książka wydana jest w twardej oprawie a kolorowa okładka przyciąga wzrok czytelnika. Liczy sobie ponad 300 stron, w tym 277 to opowiadanie o przygodach Emi i jej przyjaciół. Liczba stron może przerażać, ale spokojnie. Kilka wieczorów i książka będzie przeczytana ' od deski do deski ' a dzieci będą z zapartym tchem słuchały o przygodach bohaterów. Moja 6 letnia córka z wypiekami na twarzy wsłuchiwała się w czytaną przeze mnie książkę, cięgle chcą więcej i więcej. Mnie samej książka również bardzo przypadła do gustu.


 Dołącz do klubu -> www.emisuperdziewczyna.pl 

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo wilg

Komentarze

  1. Bardzo fajna pozycja książkowa - zapiszę, na dzień dziecka będzie jak znalazł:)
    pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam ta ksiazke i bardzo fajnie sie czyta

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram