Shimmer & Shine. Wymarzony domek | Wydawnictwo MSZ

Shimmer & Shine Wymarzony domek to bogato ilustrowana książeczka do czytania dla dzieci. Opowieść na podstawie lubianej przez dzieci bajki o dżinach 'Shimmer & Shine' wydawnictwa MEDIA SERVICE ZAWADA Pewnego dnia Zac zaprosił Leah do swojego ogrodu, pokazując dziewczynce ich domek na drzewie. Leah ukazało się drzewo z drabiną, ale domku nie było. Oboje wspięli się na konar, gdzie Zac pokazał jej 'salon i łóżko'. Rozłożył śpiwór i zjechał w dół. Przed upadkiem uchronił go sznur, którym śpiwór przywiązany był do drzewa. Wpadł na pomysł, że zbudują domek z wykałaczek i pobiegł po nie do domu.
Tym czasem w Zahara w krainie gdzie mieszkały dżiny, trwała zabawa w chowanego. Shimmer & Shine bawiły się w najlepsze ze swoimi zwierzakami Talą i Nahal. Nagle wezwała je Leah.
Leah poprosiła dżiny, aby wyczarowały dla niej domek na drzewie. Jak to zwykle bywa z Shimmer & Shine, źle zinterpretowały życzenie Leah i wyczarowały ogromną willę wśród drzew. Dom był przepiękny! Leah postanowiła szybko wykorzystać kolejne życzenie, jednak w tej chwili do domku wszedł Zac, który był oczarowany willą. Na szczęście dżiny zdążyły się ukryć. Chłopak przypomniał sobie, że zapomniał zabrać jednej rzeczy ze swojego domu i wyszedł. Dżiny wyszły ze swojej kryjówki, Leah wypowiedziała kolejne życzenie i BUM ZAHARA.. na drzewie pojawił się mały domek wielkości domku dla ptaków. Leah wypowiedziała kolejne życzenie, którym było powiększenie domku. Domek w jednej chwili zrobił się większy. Nagle słychać było dziwny chrobot. Gałąź się złamała a domek spadł na ziemię. Po chwili rozpadł się na kawałki. Dziewczyny przypomniały sobie o narzędziach Zaca i szybciutko zaczęły naprawiać domek. Z odrobiną magii postawiły go na drzewie. Domek był przepiękny. gdy Zac wrócił był zachwycony domkiem na drzewie i postanowił nigdy z niego nie wychodzić.Książeczka wydana w miękkiej oprawie, liczy 24 strony.
Do kupienia w sklepach oraz na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI w cenie 6,99 ,- 
Komentarze

  1. Świetna bajeczka, kupię na podróż wnusi. Ona dopowiada jeszcze własne historie 😁

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram