Bell HYPOAllergenic By Marcelina | Metaliczne pomadki do ust | 02 Malbork | 06 Venice Beach

Jakiś czas temu pisałam Wam post o metalicznej pomadce do ust  marki Bell -> TU
Do mojej kolekcji dołączy dwa kolejne odcienie metalicznych pomadek Bell HYPOAllergenic By MarcelinaWszystkie produkty z kolekcji Bell HYPOAllergenic By Marcelina zostały nazwane tak jak miejsca, które stały się inspiracją – od Malborka przez Venice Beach aż po Nowy Jork.
W kolorach, które wyrażają emocje towarzyszące Marcelinie podczas oglądania zachodu słońca na Majorce albo spacerowania po tętniącym życiem Kairze, jest moc podkreślona blaskiem. Marcelina znalazła własne odcienie czerwieni, fioletu, zieleni, beżu czy pudrowego różu. Wszystkie są wyraziste i oryginalne, a metaliczny połysk sprawia, że wpisują się w jeden z najgorętszych trendów sezonu. Pomadka dostępna w 6 odcieniach: 01 Majorca, 02 Malbork,03 Moscow, 04 Ibiza, 05 Mexico City, 06 Venice Beach

Pomadka zamknięta w prostym transparentnym opakowaniu opakowaniu, które prezentuje się bardzo elegancko. Wygodny aplikator pozwala na precyzyjne malowanie ust bez rozmazania.

Właściwie moja recenzja będzie tylko powtórzeniem słów z poprzedniego posta.
Pomadka ma świetne krycie, kolor jest głęboki i wyrazisty. Po nałożeniu na usta kolor jakby zastyga tworząc 'warstwę' nie do ruszenia. Jest mega trwała! Wytrzymała jedzenie posiłku i picie. Podczas zmywania jej płynem micelarnym musiałam się nieźle namęczyć.  Pomadka delikatnie przesusza usta, ale zauważyłam, że jak nakładam ją na balsam ochronny to jest ok.

Kolory, które dołączyły do mojej kolekcji to 02 Malbork oraz 06 VENICE BEACH Jak Wam się podobają te kolory?

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram