Książeczki z zadaniami | Shimmer & Shine | Zwierzakowe Zabawy | Psi Patrol | Wydawnictwo Media Service Zawada

Mamy zimę i to na całego. Od rana sypie i sypie a my jak na złość nie możemy wyjść z domu, bo młoda chora. Dzieci marudzą, zabawki szybko się nudzą i wtedy właśnie z pomocą przychodzą nam książeczki od Media Service Zawada, które nie tylko bawią, ale i uczą. 

  
Trzy książeczki, które umilają nam te długie zimowe dni Zwierzakowe zabawy, Psi patrol oraz Shimmer & Shine.

Każda z książeczek wypełniona jest kolorowankami, różnymi zadaniami oraz naklejkami.Zwierzakowe zabawy to książeczka, w której towarzyszami zabaw są zwierzęta i to właśnie z nimi związane są wszystkie zdania. 
Kolorowanki, odnajdowanie różnic, zadania z naklejkami. 
*

Shimmer & Shine Baw się, koloruj, rysuj to jedna z naszych ulubionych książeczek, którą kupujemy najczęściej. Małe dżiny są ulubienicami moich córek, także wiadomo.


Na początku zabawy dzieci rysują swoje marzenie, być może Shimmer & Shine je spełnią. 

Dalej znajdziemy mnóstwo kolorowanek, ciekawych zadań do wykonania z pomocą dołączonych naklejek, miejsc na rysunki.
*
Psi Patrol to pierwsza nasza książeczka, której bohaterami są znane i lubiane przez dzieci psiaki z Psiego Patrolu.
Książeczka skrywa w sobie wiele ciekawych zadań do rozwiązania takich jak odnajdowanie szczegółów, liczenie, rebusy, układanki, zadania do wykonania z pomocą dołączonych do książeczeki naklejek. Moje córki chętnie sięgają po takie książeczki, ich rozwiązywanie sprawia im ogromną frajdę. Starsza radzi sobie ze wszystkim bez problemu, młodsza oczywiście potrzebuje naszej pomocy, ale i tak świetnie daje sobie radę. 

Książeczki do kupienia w kioskach na stoiskach z prasą oraz na stronie 


Zwierzakowe zabawy -7,99 ,- | Shimmer & Shine - 7,99 | Psi Patrol 7,99 

Wasze dzieci chętnie rozwiązują zadania w tego typu książeczkach?

Komentarze

 1. Książeczki zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie. Myślę że bardzo spodobałyby się mojej córeczce tak samo jak jej ulubione tablice przyrodnicze <3 Malutka uwielbia odkrywać świat.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie równiez pruszy śnieg,ale powoli zaczyna już opadać 😥 super książeczki, psi patrol przydał by się dla mojej Nikolki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku śliczna książeczka ze zwierzakami😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się książeczki są cudowne <3 Maluch mojej koleżanki uwielbia zadanka z tego typu książeczek powiem dla niej o tej książeczce :)
  Pozdrawiam Klaudia;)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne są te książeczki, każdemu dziecku na pewno się podobają, szczególnie naklejki

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas córka jest tak zakochana w tej bajce z psiakami, że ma dosłownie wszystko z tym motywem i ciągle jej mało. Wszystko nawet do tego stopnia, że marzy o tym, aby mieć pieska w domu. Ja jak najbardziej jestem w stanie spełnić to marzenie, ponieważ i tak wspólnie z mężem myśleliśmy o piesku. Chcemy psiaka ze schroniska, ale na razie orientuję się, jak to wszystko wygląda. Przy okazji sprawdzam też stronę http://petinio.com/ aby dowiedzieć się, jakie produkty dla psiaka powinnam zamówić i co będzie dla niego super.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram