Utrwalenie makijażu z FIXING SPRAY od WIBO

Makijaż w ciągu dnia lubi czasem płatać figle i zanikać, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie a make-up zaczyna zwyczajnie spływać. Wnioskuję jednak, że większość z Nas nie robi pełnego makijażu, kiedy termometry pokazują + 30 stopni. Są jednak sytuacje, kiedy makijaż nawet podczas upałów jest konieczny. Wtedy przyda się nam dobry utrwalacz, który utrzyma makijaż na swoim miejscu w niezmienionej postaci i przedłuży mocno jego trwałość. 
Dla mnie świetnym utrwalaczem okazał się FIXING SPRAY od WIBO. Utrwalacz kupiłam z ciekawości na ostatniej promocji -55% w Rossmannie i jak się okazało był to dobry wybór.


Zapomnij o poprawkach makijażu. Spray do utrwalania makijażu. Dzięki lekkiej mglistej formule, rozpyla się bez efektu obciążania. Reguluje nadmiar sebum i błyszczenie się skóry. Fixing spray ma za zadanie utrzymać makijaż w niezmiennej postaci i chronić przed wpływem upałów, wilgoci, wiatru oraz zimna.
Skład:
Aqua, Polyester-5, Propanediol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.
 Fixing Spray otrzymujemy w czarnej butelce z różowymi napisami i aplikatorem w formie atomizera, który rozpyla produkt w delikatną mgiełkę.


Mała niepozorna buteleczka a naprawdę działa cuda. Kiedy skończymy robić makijaż, wystarczy rozpylić mgiełkę w odległości 25-30 cm. od twarzy, chwilkę odczekać aż wyschnie i gotowe.
Możemy cieszyć się trwałością makijażu przez długi czas.

Fixer dobrze scala makijaż, sprawia, że wygląda on jeszcze piękniej. Nie powoduje uczucia dyskomfortu ani nie wysusza skóry. 

Stosujecie tego typu utrwalacze do makijażu?

Komentarze

  1. każdy makijaż mineralny spryskuję czymś aby lepiej się połączyły poszczególne warstwy, tego fixera nie miałam ale mam z lirene, krynolan, costasy, plus wody micelarne

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy, będę miała na uwadze 😉

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj ...od jakiegoś czasu sięgam po fixer dość regularnie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram