Cosmepick | BODY SERUM SKINNY PIG - Intensywnie wyszczuplające, aktywne serum do ciała | BODY SERUM F***OSOM - Intensywne serum ujędrniająco-modelujące do biustu.
Pielęgnacja ciała jest dla mnie tak samo ważna jak pielęgnacja cery. Każdego dnia wklepuję w siebie kosmetyki nawilżające, poprawiające jędrność skóry itp., bo systematyczność popłaca. Nie ma dnia, abym nie nałożyła na skórę balsamu czy masła do ciała, weszło mi już to w krew i wiem, że wyjdzie mi to tylko na dobre :D
Skoro o pielęgnacji mowa, to na rynku mamy mnóstwo kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji danej części ciała.. nawilżające, ujędrniające, poprawiające biust... Do wyboru do koloru. Ja jakiś czas temu również się na dwa kosmetyki marki Cosmepick, do pielęgnacji biustu oraz serum wyszczuplające.
Cosmepick - BODY SERUM SKINNY PIG
Intensywnie wyszczuplające, aktywne serum do ciała o potrójnym działaniu:
*wspomaga walkę z cellulitem
*modeluje i wyszczupla sylwetkę
*redukuje tkankę tłuszczową
Serum otrzymujemy w dużej tubce o pojemności 150 ml. z zamknięciem typu klik. Wygląd opakowania jest dość zabawny, bo wygląda jak różowa świnka. Kiedy pierwszy raz ujrzałam kosmetyk bardzo mnie to rozbawiło :P
Serum w kolorze jasnego różu ma gęstą,żelową konsystencję i dość intensywny zapach, który przypomina grejpfrut pomieszany z ziołami. Serum łato rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy. Jest to kosmetyk o lekkim, chłodzącym działaniu, czyli na lato idealny :D Po miesiącu stosowania zauważyłam poprawę w jędrności skóry, lepszy wygląd problematycznych partii ciała i zredukowanie cellulitu. Nie jest to efekt wow, ale wiadomo, bez ruchu i diety żaden kosmetyk nie przyniesie nam ogromnych efektów, ale jakieś małe już powinien. Także, ja jestem zadowolona z tego serum i chętnie sięgnę po kolejne opakowanie.
Coosmepick - BODY SERUM F***OSOM
Intensywne serum ujędrniająco-modelujące do biustu. Zapewnia efekt "push-up", podnosząc go i modelując jego kształt. Spektakularnie rzeźbi biust, a także pozwala na długo zachować jego piękny wygląd.
Serum otrzymujemy w tubce o pojemności 120 ml. z zamknięciem typu klik. Grafika uśmiechniętej kobietki z wielkim biustem bardzo fajna i ciekawa, zwraca uwagę.
Serum w białym kolorze o gęstej konsystencji i przepięknym zapachu takim subtelnym, kobiecym i lekko słodkim. Jest bardzo wydajne, łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania.Krem po kontakcie ze skórą daje uczucie lekkiego chłodu, i bardzo delikatnego napięcia skóry. Jako iż jestem posiadaczką małego biustu, to nie mam z nim większego problemu a grawitacja na niego nie działa, to nie zaszkodzi dodać sobie do wielkości :P Serum fajnie nawilża skórę biustu, lekko ujędrnia, poprawiając jego wygląd, ale efektów push-up nie zauważyłam a szkoda. Mam też wrażenie, że krem jakby mi ciąży na biuście.. przez dłuższy czas po zastosowaniu czuję się jakoś ciężko. Nie wiem, być może u innych to serum się sprawdzi jednak u mnie szału nie robi.
A wy stosujecie tego typu kosmetyki?
A wy stosujecie tego typu kosmetyki?
Oba mają przeuroczw opakowanoa które zdecydowanie do mnie mówi - kup mnie 😂
OdpowiedzUsuńrzadko sięgam po takie kosmetyki ale te mają tak urocze opakowania że kupiłabym je :-)
OdpowiedzUsuńOsobiście nie stosuję tego typu kosmetyków, bo nie mam systematyczności w stosowaniu. Muszę przyznać, że te mnie kuszą przez te urocze opakowania.
OdpowiedzUsuńjak coś jest wyszczuplające to na pewno jest dla mnie!
OdpowiedzUsuńAle cudne opakowania! :D Zwłaszcza te ze świnką :)
OdpowiedzUsuńto ze świnką najlepsze :D
UsuńNaszczescie nie potrzebuje takich kremów. Ale opakowanie wygląda ślicznie
OdpowiedzUsuń..miłego testowania :)
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
Usuńcudowne szaty graficzne, szczególnie serum do biustu jest mega! moja skóra wszystko szybko wchłania więc mnie by nie ciążył ten krem
OdpowiedzUsuńOpakowania są prześliczne :)
OdpowiedzUsuńW kosmetyki ujędrniające nie bardzo wierzę, ale ten pierwszy krem bardzo mi się podoba
OdpowiedzUsuńPierwszy raz czytam o tych kosmetykach, ale zapowiadają się naprawdę ciekawie. Zdarza mi się sięgać po produkty tego typu, więc z chęcią bym je przetestowała :)
OdpowiedzUsuńJa osobiście nie stosuję tego typu kosmetyków, ale nie ukrywam opakowania są urocze :)
OdpowiedzUsuńZ przyjemnością sięgnęłabym po serum wyszczuplające. Nie znam tych kosmetyków, ale mają przeurocza opakowania.
OdpowiedzUsuńRaczej nie są dla mnie, ale nazwy są wręcz świetne <3
OdpowiedzUsuńTo rozowe serum mnie zaciekawilo :)
OdpowiedzUsuń