sierpnia 19, 2019

Sport & Fun | Gra Strzał w 10 od firmy Alexander

Uwielbiamy grać w gry planszowe, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy długie wieczory ciągną się bez końca. Gry planszowe to świetna forma rozrywki i zabawy dla dzieci i rodziców, dlatego  nasza kolekcja gier jest ogromna. Można powiedzieć, że mamy grę na każdy dzień, ale nie tygodnia, ale miesiąca :P A co powiecie na gry, w które można grać zarówno na dworze jak i w domu? I to nie zwykłe gry planszowe, ale gry, które zachęcają dzieci dodatkowo do aktywności fizycznej. Takie gry oferuje firma Alexander, która jak dla mnie jest jedną z lepszych firm oferujących gry dla dzieci.

Mamy dwie gry, w które można grać zarówno na dworze jak i w domu. Dziś przedstawię Wam jedną z nich. Na wstępie przepraszam Was za tak małą ilość zdjęć, ale nie udało mi się zrobić więcej, bo dziewczynki od razu chciały w nią grać :P Przy drugiej postaram się o więcej :) Jeżeli obserwujecie mnie na instagramie to tam na story mogliście zobaczyć ile frajdy daje gra SPORT & FUN - STRZAŁ w 10.


Poznaj „Strzał w 10”, doskonałą grę, w której rzucamy woreczkami do punktowanej tarczy, starając się udowodnić rywalom kto ma prawdziwie sokole oko! Rzuty na czas? Rzuty w pełnym pędzie? Rzuty pełne precyzji? Dzięki 8 wersjom zabawy można przetestować wszystkie z nich! Zatem nie trać czasu i ruszaj do gry!

Podstawę gry stanowi kolorowa mata z tarczą o wymiarach 80 x 120 cm. Oprócz tarczy w grze znajdziemy krążki – bazy, które urozmaicają rozgrywkę, (w zależności od wariantu) stanowiąc miejsce do dodatkowego zdobycia punktów, bądź wręcz przeciwnie zerując wcześniejsze zdobycze. Bazy wymuszają także bieg, tak żeby rozruszać wszystkie partie ciała.

Gra, która nie tylko dostarczy wspaniałej rozrywki, ale także wzmocni kondycję fizyczną i zadba o ogólny rozwój.


W pudełku znajduje się:
mata (80 x 120 cm) 1szt, woreczki 12 szt, krążki-bazy 3szt, tablica suchościeralna 1 szt, mazak 1szt, sznurek 1szt, klepsydra 1szt, instrukcja


  Jak widzicie po opisie, gra nie tylko zapewnia mnóstwo zabawy, ale także ruch, który jest niezwykle potrzebny.
Gra przeznaczona dla maksymalnie 4 osób. Do celu rzucamy kolorowymi woreczkami - jeden kolor dla jednego gracza. Wariantów gry jest bardzo dużo, a moje dziewczynki co chwilę i tak wymyślają nowy, dzięki czemu nudy nie ma :P Naprawdę fajna gra, która powinna znaleźć się w każdym domu i ogrodzie :D 


A wy lubicie takie gry, które wspomagają aktywność ruchową?

14 komentarzy:

 1. ooo fajna gra, która zachęca do aktywności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takiej gry jeszcze nie miałam, moja córka uwielbia ruch więc byłaby zaciekawiona taką grą

  OdpowiedzUsuń
 3. O bardzo fajna gra, chętnie kupię ją dla moich dzieci. : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam jej, ale chętnie poznam, bo gry od Alexander zawsze sprawiają nam mega frajdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie gry są bardzo fajne i kreatywne. A jak można się poruszać to tym bardziej

  OdpowiedzUsuń
 6. Super gra, można ją zabrać do parku czy na piknik i miło spędzić czas w jej towarzystwie

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale świetna! :) Uwielbiam takie gry, które zmuszają do aktywności. Są idealne na działkę i zawsze sprawiają wiele frajdy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. mój syn tę gre pokochał! i ja też!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna gra do zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Na pewno jest przy niej wiele frajdy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajna gra :) lubie zabawe tego typu

  OdpowiedzUsuń

Dzięki, że odwiedzasz mój blog.