Książeczki z zadaniami dla dzieci | Rusty Rivets | Peppa Świnka | Wydawnictwo Media Service Zawada

Książeczki z zadaniami dla dzieci są świetną formą nauki poprzez zabawę. Kolorowe obrazki, ulubieni bohaterowie i zadania, które nauczą dzieci wielu rzeczy - pisania, liczenia, kolorów itp. Takie książeczki oferuje wydawnictwo Media Service Zawada, które jak dla mnie jest jednym z lepszych wydawnictw jeżeli chodzi o tego typu książeczki dla dzieci.


Rusty Rivets. Pomyślane, Wykonane.


Książeczka z zadaniami dla wielbicieli serialu dla dzieci Rusty Rivets. Kolorowanki, odnajdowanie różnic, rysowanie po śladach, dopasowywanie elementów, labirynty, rebusy... to tylko niektóre  z zadań jakie czekają na dzieci. Mnóstwo zabawy i mnóstwo frajdy połączonej z nauką gwarantowane.


Cena 7,99 ,-

Peppa Pig. Chrum... Chrum.. Piraci


Książeczka dla dzieci pełna fantastycznych zadań takich jak pisanie po śladzie, labirynty, odnajdowanie szczegółów, liczenie, kolorowanki, zadania do wykonywania z pomocą dołączonych naklejek i wiele, wiele innych. Każdy miłośnik sympatycznej małej świnki będzie nią zachwycony.


Cena 7, 99 ,-

Peppa Pig. Wesołe wyzwania.
Łącz kropki, ćwicz rysowanie i pisanie!


Książeczka idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym.Jest to książeczka wielokrotnego użytku. Dzięki śliskim stronom, można pisać w książeczce mazakiem suchościeralnym bez końca. W książeczce czeka na dzieci mnóstwo ćwiczeń z pisania, rysowania a także liczenia. Nauka poprzez zabawę jest najlepszą formą nauki dla dzieci. Dzięki książeczce dziecko nie tylko się uczy, ale także ćwiczy rączki :)

Cena 14,99 ,-

Książeczki do kupienia w kioskach, na stoiskach z prasą oraz na stronieShimmer & Shine. Życzenia do spełnienia. Baw się, koloruj, naklejaj.

Kolejny już 12 numer książeczki z serii Życzenia do spełnienia jak zwykle zachwyci wszystkich fanów serialu Shimmer & Shine. Labirynty, odnajdowanie szczegółów, łączenie kropek, kolorowanki i wiele innych ciekawych zadań. Mnóstwo frajdy oraz nauki w jednym.

Cena 7,99 ,-

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram