KAZOOLOO Gra ruchowa dla całej rodziny | Gonzo Toys

Czy Wasze dzieci uwielbiają grać w gry na tablecie czy smartfonie? Moje dziewczynki uwielbiają i chyba nie ma dziecka, które tego nie lubi. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. A gdyby tak połączyć grę na smartfonie czy tablecie razem z ruchem, którego w dzisiejszych czasach dzieciom brakuje? To możliwe dzięki grze KAZOOOLOO od GonzoToys.

wirtualna rzeczywistość

KAZOOLOO Gra ruchowa dla całej rodziny

Kazooloo to świetna ruchowa, aktywizująca gra dla całej rodziny. Takie połączenie technologii z tradycją. Jest to jedyna w Polsce grą, która łączy wirtualną rzeczywistość (bez użycia gogli) i tradycyjny ruch.To gra zupełnie różniąca się od tradycyjnych gier na telefon, świetnie aktywizuje dziecko i dorosłych. Żeby wygrać ze smokami trzeba się ruszać, inaczej porażka jest gwarantowana.

Jak grać w grę Kazooloo?


Aby zagrać w grę potrzebujemy jedynie smartfona lub tablet, na którym instalujemy bezpłatną aplikację dedykowaną do gry Kazooloo, oraz grę Kazooloo, którą możemy zamówić na stronie wyłącznego dystrybutora Gonzo Toys.

Gra Kazooloo to okrągły dysk, który należy położyć na podłodze, zeskanować go za pomocą aplikacji i możemy zacząć zabawę. Dysk tworzy rozszerzoną rzeczywistość, przez którą do naszego domu wchodzą różne stwory. Zadaniem gracza jest je wszystkie unicestwić, ale nie jest to wcale takie proste jakby się mogło wydawać. Z każdym etapem gry stworów jest coraz więcej a gracz musi się nieźle nagimnastykować, aby je wszystkie pokonać. Bez uników, skoków i biegania przegrana jest murowana.Do wyboru mamy trzy opcje gry: klasyczny, przetrwanie oraz multiplayer. W klasycznej opcji gry mamy kilka poziomów trudności, które odblokowują się po przejściu poprzedniego poziomu. Przetrwanie polega na jak najdłuższym wytrzymaniu ataku robotów. Multiplayer jak sama nazwa wskazuje jest to gra zespołowa, czyli wszyscy domownicy mogą się świetnie razem bawić grając w grę.

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7+ Pewnie pomyślicie, że strzelanie i unicestwianie przeciwników to nic dobrego dla dzieci. Spokojnie, nie ma się o co bać. W grze nie ma żadnych drastycznych scen, nie ma przemocy. Jest tylko strzelanka bardzo delikatna, która występuje w wielu grach na smartfony dla dzieci. Mogłabym ją porównać do gry w kaczki na popularnych lata temu grach telewizyjnych typu pegasus. Podczas tworzenia tej gry duży nacisk położono na ruch i spostrzegawczość.

gra dla całej rodziny


Co przemawia za kupnem gry Kazooloo?


Przede wszystkim ruch! Podczas grania w tą grę nie ma biernego siedzenia i gapienia się w ekran. Wymagany jest cały czas, dość intensywny ruch. Jeżeli wasze dzieci uwielbiają się ruszać, albo wręcz przeciwnie ta gra będzie dla nich idealna. 

Ćwiczenie koordynacji ruchowo-wzrokowej. Czasem dzieci mają z tym problem, a grając w grę Kazooloo mogą sobie wszystko fajnie wyćwiczyć.

Spostrzegawczość, koncentracja, zwinność, opanowanie, refleks to kolejne cechy, które we wspaniały sposób rozwija ta gra. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Tryb multiplayer pozwala rozwinąć umiejętności społeczne takie jak praca w zespole, komunikacja, granie do jednej bramki. To wszystko zbliża do siebie. 

Jak się okazuje nie wszystkie gry takie straszne jak je malują. Gra Kazooloo znacznie odbiega od tych stereotypów, pozwala fajnie  spędzić czas i to w ciągłym ruchu.


Ja osobiście wraz z moją starszą córką mogę polecić grę Kazooloo. Sprawdzi się idealnie jako Mikołajkowy prezent dla dzieci. Aktualnie w sklepie Gonzo Toys trwa Black Friday, gdzie możecie kupić grę w rewelacyjnej cenie! 

Zachęcam również do śledzenia profili społecznościowych Kazooloo Game Poland - facebook, instagram 

Słyszeliście już o grze Kazooloo?


Komentarze

 1. Świetna sprawa, zabawa musi być przednia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam jeszcze grze Kazooloo, ale może starszego syna by ona zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam jeszcze o tej grze, ale fajna, podoba mi się i może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam kiedy grałam w jakąś grę 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. coś czuję, że mojemu synowi bardzo by się podobała taka gra!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam wcześniej o tej grze, ale zapowiada się ciekawie.
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ta gra mus być świetna sama bym w nią zagrała :D

  OdpowiedzUsuń
 8. staram się ograniczać córce gry interaktywne, wolimy spędzać czas razem grając w planszówki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my również, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi. Tym bardziej, że również możemy grać w nią razem.

   Usuń
 9. super, że ta gra ćwiczy zarówno logiczne myślenia ale też szybkość. fajna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 10. Gra fajna, jednak u nas staramy się nie korzystać z telefonu czy tabletu do gier, więc wybieramy planszówki

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam o tej grze :) pomyślę o niej dla córci :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwszy raz słyszę o tej grze. Wygląda fajnie.Przynajmniej dzieci mają pretekst, żeby się więcej ruszac ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajne połączenie aktywności z graniem na telefonie czy tablecie :) Myślę, że i wielu dorosłych, z chęcią by w nią pograło ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajna gra. Coś dla dużych dzieci :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram