Bielizna modelująca sylwetkę. Sposób na idealne kształty w kilka chwil.

jakie body wybrać

Ile razy będąc na zakupach, patrzyłaś na piękne, dopasowane do ciała sukienki, które są niezwykle kobiece. Już miałaś ją w ręce, już chciałaś przymierzyć i nagle uświadomiłaś sobie, że twój wystający brzuszek czy boczki nie są stworzone do takich sukienek. Ja mam tak za każdym razem. Nie należę do osób grubych, mam jednak wystający brzuch, boczki i szerokie biodra, które są moją zmorą od lat, więc logiczne jest, że tego typu sukienki omijam raczej szerokim łukiem. Na szczęście ten łuk nie musi być aż tak szeroki, bo można przecież w łatwy i szybki sposób fajnie wymodelować sylwetkę w zaledwie kilka chwili dzięki wyszczuplającym body.


Body modelujące sylwetkę.


Body modelujące sylwetkę to bielizna specjalnego przeznaczenia, którą najczęściej zakłada się pod dopasowane do ciała ubrania. Zadaniem body jest podkreślenie kształtów, wygładzenie i ukrycie fałdek.
Dzięki temu, że takie body są bezszwowe, nic nie będzie się odznaczać pod ubraniem, będą niczym nasza druga skóra, odejmą nam optycznie kilka kilogramów, a do tego poprawią humor.

modelowanie sylwetki bielizną wyszczuplającą

O czym pamiętać wybierając body wyszczuplające.


Modelowanie sylwetki z pomocą body jest bardzo łatwe, ale nim do tego przystąpimy, należy pamiętać o odpowiednio dobranym rozmiarze bielizny. Dobrze dobrana bielizna modelująca ukryje wszystkie mankamenty naszej figury i nie będzie krępować ruchów, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Zbyt małe body mogą wpijać się w skórę i powodować dyskomfort w noszeniu, natomiast zbyt duży rozmiar w żadnym wypadku nie da nam efektu modelującego.

jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać.

Skoro mowa o idealnych kształtach to w ich osiągnięciu może również pomóc np. kamizelka treningowa.

kamizelka treningowa wyszczuplająca

Jakie korzyści daje taki pas?

1. Pomaga wyrzeźbić ciało.
2. Pomaga stracić centymetry.
3. Wspiera postawę podczas podnoszenia ciężarów.
4. Pomoże w utracie wagi wody
5. Pomaga w jedzeniu mniejszych porcji (sprawi, że poczujesz się pełniejszy)

Kamizelka treningowa z podwójnym paskiem Snatch Game ALL lateksowa, podwójna kamizelka w talii z zamkiem błyskawicznym stworzona, aby rzeźbić Twoje kształty, chwytając cały tłuszcz pleców, jednocześnie tworząc figurę klepsydry.

Duży wybór różnych modeli body modelujących sylwetkę oraz inne modelujące sylwetkę gadżety możecie znaleźć w sklepie Duży wybór różnych modeli body modelujących sylwetkę oraz inne modelujące sylwetkę gadżety możecie znaleźć w sklepie FeelinGirl.


****


How many times while shopping have you looked at beautiful tight dresses that are extremely feminine. You already had it in your hands, you wanted to try it on, and suddenly you realized that your protruding belly or sides are not made for such dresses. I have it every time. I'm not a fat man, but I have a protruding belly, sides and wide hips that have been my bane for years, so it's logical to avoid this type of dress with a fairly wide bow. Fortunately, there is body shaping underwear.

Mk9

Body shaping body Body is a special-purpose underwear, usually worn under clothing that matches the figure. The task of slimming silhouettes is to emphasize shapes, smooth and hide folds.
Due to the fact that such bodies are seamless, nothing will stand out under clothing, they will be like our second skin, optically reduce a few kilograms, and also improve our well-being.


Body shaping is very simple, but before we start, remember about the right size of underwear. Plus size shapewear bodysuit underwear will cover all the shortcomings of our figure and will not restrict movement, which is why the right size selection is so important. Too small a body may stick into the skin and cause discomfort to wear, while too large a size will in no way give us a modeling effect.Talking about the perfect shapes will help you achieve them with the help of a double belt waist trainer.


What are the advantages of such a belt?


1. Helps to sculpt the body.
2. It helps to lose centimeters.
3. Supports posture while lifting weights.
4. It will help in losing water weight
5. Helps you eat smaller portions (it will make you feel fuller)


Snatch Game ALL Training Vest with Double Straps Latex vest with double waist and zipper designed to shape your curves by grabbing all the fat on the back to create an hourglass figure.


In the FeelinGirl store you will find a large selection of various body shaping underwear and other body shaping gadgets.


Nosicie bieliznę modelującą sylwetkę?

Komentarze

 1. świetna sprawa pod sukienki, sama czasem takie zakładam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli mam faktycznie dopasowaną sukienkę, to jasne! Prawda jest jednak taka, że takie body nie sprawią że z rozmiaru 46 będziesz miała 34 - po prostu wygładzi sylwetkę...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest zrozumiałe. Dzięki temu że fajnie wszystko wygładzi będziemy wyglądać jakby ubyło kg. kilogramów, a przy tym czuć się pewnie i pieknie.

   Usuń
 3. Super sprawa z taką bielizną, pięknie można wymodelować sobie sylwetkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydatna sprawa, zeby ukryć pewne mankamenty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nigdy nie używałam takiej bielizny, ale być może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam takie jedno body i zakładam je od obcisłą sylwetkę bo ładnie modeluje sylwetkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie super, gdzieś na wyjścia pod sukienkę. Ale na co dzień nie dla mni e

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na co dzień może być mało komfortowe, ale na wielkie wyjścia jak najbardziej.

   Usuń
 8. Jestem zachwycona:) Świetny produkt, koniecznie muszę taki mieć

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo przydatna bywa taka bielizna, na szczęście póki co nie potrzebuje jej:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczerze mówiąc nigdy nie mogłam się przekonać do takiej bielizny, czułam się bardzo niewygodnie. Ale po tym wpisie chyba dam jej drugą szansę bo tak się składa że trochę mi przybyło tu i tam ostatnio... ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeszcze nie miałam okazji korzystać z dobrodziejstw takiej bielizny, ale przyznam, że mnie ona kusi ;) Na pewno jest to bardzo fajna sprawa na większe wyjścia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Taka bielizna idealnie nadałaby się pod sukienek. Muszę sięgnąć po takie coś.

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla osób które nie czują sie komfortowo w dopasowanej sukience. Taka bielizna czasem potrafi zdziałać naprawdę wiele.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam w domu dwa rodzaje bielizny modelującej i zakładam ją do dopasowanych sukienek np. na wesele czy inną uroczystość. Niestety to dwóch ciążach mam luźną skórę na brzuchu i w takiej bieliźnie tego nie widać.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam jedne takie majtki i mam gorset - moja miłość. Ale to tez fajne opcje :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie mam i na razie kompletnie jej nie potrzebuję ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram