Książeczki z zadaniami dla najmłodszych | Media Service Zawada

książeczki z zadaniami dla 4 latka


Wracam wspomnieniami do dziecięcych lat i myślę sobie "kiedyś to były ferie". Mroźna zima, mnóstwo śniegu, całe dnie spędzało się na górkach, gdzie zabawy nie było końca. Nie to, co teraz... Zamiast zimy często jesień pomieszana z wiosną, a zamiast śniegu jedynie deszcz, ot taki mamy klimat.

No i co za tym idzie, dzieci w ferie często się nudzą, zwłaszcza gdy nigdzie nie wyjeżdżają, dlatego ja zawsze w pogotowiu mam książeczki z zadaniami dla dzieci wydawnictwa Media Service Zawada, które umilają im czas, a przy okazji wiele też uczą.
Każda książeczka to inni ulubieni bohaterowie z bajek dla dzieci, którzy towarzyszą dzieciom podczas nauki przez całą książeczkę. Każda z książeczek wypełniona jest po brzegi przeróżnymi zadaniami jak nauka pisania, nauka liczb, czytania czy przeróżnych quizów, labiryntów, kolorowanek i innych ciekawych zadań, które dzieci wprost uwielbiają. Znajdzie również coś do poczytania przed snem jak na przykład książeczka z serii Książeczki z półeczki o przygodach małej świnki ulubienicy wszystkich dzieci pt. Wełniana Czapka.


Jak wiecie, jestem mamą dwóch córek, jedna w wieku 7 lat a druga to już prawie nastolatka i jak widzicie książeczki, które przedstawiłam w poście, są idealne dla dzieci właśnie w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale i moja prawie 11-letnia córka również chętnie z nich korzysta i świetnie wraz z siostrą spędza przy nich czas. Razem kolorują, rozwiązują zadanka, starsza pomaga młodszej, świetnie się przy tym bawiąc.

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI, gdzie czekają świetne promocje. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.


Wasze dzieci lubią rozwiązywać tego typu książeczki?


*współpraca reklamowa 

Komentarze

 1. Kiedyś tego typu książeczki kupowałam dla moich dzieciaków, teraz przydają się do ćwiczenia uciekającej pamięci mojego rodzica. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczki z zadaniami to świetna propozycja. Idealnie sprawdzają się one nie w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 3. ksiązeczki Peppa widzę że cały czas są na topie, bajka która już długo utrzymuje się "na rynku|"
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Peppa to moja ulubiona gwiazda telewizji, zawsze kupuję książki z tą bohaterką do biblioteki, bo nie brakuje czytelników

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram