Gra w Relacje - wyjątkowa gra dla dwojga | Pomysł na Walentynkowy prezent

prezent na walentynki dla par


Zbliżają się Walentynki, czyli święto zakochanych, które wśród wielu osób wzbudza kontrowersje, ponieważ większość uważa, że miłość powinno się okazywać przez cały rok, a nie tylko od święta i oczywiście ja się z tym w 100% zgadzam, jednak Walentynki to jeden z tych dni w roku, kiedy miłość okazujemy w wyjątkowy, bardzo romantyczny sposób (bo przecież na co dzień mało kto z nas tak robi) stawiając siebie i swojego partnera na pierwszym miejscu.

Tak jak wspomniałam, miłość okazujemy sobie z mężem przez cały rok, ale święto zakochanych traktujemy wyjątkowo, bo to taki fajny dzień pełen serduszek, czerwonych róż, romantyzmu, radosnych par dookoła a świetna okazja, aby zrobić sobie jakiś mały prezent. W tym roku postanowiłam, że walentynkowy prezent będzie inny niż dotychczas. Będzie to coś, co będzie tylko dla nas i pomoże nam miło spędzić czas oraz pogłębić jeszcze bardziej relacje, dlatego w prezencie walentynkowym dla nas obojga zamówiłam nam Grę w Relacje.

Gra w Relacje - wyjątkowa gra dla dwojga.

gry dla par
Gra w Relacje to wyjątkowa gra dla par, która została stworzona przez pary, ale też psychologów z myślą o pogłębianiu relacji w związku. Zbudowana jest tak, aby być maksymalnie interaktywną. Nie opiera się jedynie na zadawaniu pytań, przecież każdy z nas wie, że nie lubimy przesłuchań. Dzięki wyjątkowej formule, urozmaiconym zadaniom oraz kartom Ciekawskiego Partnera gra staje się ciekawa i wciągająca.

Dlaczego warto grać w Grę w Relacje?


DZIĘKI GRZE W RELACJE:
 • poflirtujesz w niekonwencjonalny sposób,
 • zobaczysz siebie i Wasz związek w nowym świetle,
 • nauczysz się mówić o swoich emocjach,
 • nauczysz się słuchać drugiej osoby i lepiej ją rozumieć,
 • spędzisz miły i wartościowy czas ze swoją drugą połówkę,
 • docenisz swojego partnera i przypomnisz sobie, co dla Ciebie znaczy,
 • poruszysz w bezpieczny sposób różnorodne tematy.

wyjątkowa gra dla dwojga

walentynki prezent dla niej i dla niego

Gra w Relacje stwarza okazję do szczerej rozmowy, do wypowiadania najskrytszych marzeń i pragnień, a często także do werbalizowania lęków. Dzięki temu partnerzy mogą dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o sobie nawzajem. Pomoże im to lepiej zrozumieć drugą osobę oraz spojrzeć z innej perspektywy na wiele spraw. Bez wątpienia czas spędzony na wspólnej grze okaże się niezwykle cenny i wartościowy, ponieważ Gra w Relacje stanowi niezwykłą pomoc w pielęgnowaniu związku.

wyjątkowa gra dla dwojga, pogłębienie relacji

Grę GRA w RELACJE otrzymujemy w kartonowym opakowaniu w kolorze czarnym, na którego wieczku widnieje grafika głów mężczyzny oraz kobiety, a także nazwa gry. Jest prosto, stylowo, minimalistycznie i bardzo tajemniczo. Wnętrze skrywa w sobie jasną instrukcję oraz karty potrzebne do gry.

Gra w Relacje - zawartość opakowania

Gra składa się z 70 pytań. Po 10 w kategoriach:
 • ogólnej,
 • przeszłość,
 • przyszłość,
 • teraźniejszość,
 • emocje,
 • osobowość,
 • intymność,
 • oraz 20 zadań dla jednej lub dwóch osób.

Gra w Relacje - jak grać:


 • Przygotujcie miejsce do gry.
 • Zaparzcie sobie herbatkę, kawkę, albo wlejcie sobie lampkę wina.
 • Na pytania odpowiadajcie szczerze.
 • Zapoznajcie się z Kartą Zdrowej Relacji i podczas gdy postępujcie z jej wytycznymi.

Potasujcie wszystkie karty pytań i połóżcie je rewersem do góry, tak aby każdy miał do nich dostęp. Następnie niech każdy z graczy weźmie do ręki dwie karty ciekawskiego partnera.

Rozgrywka:
Grę rozpoczyna młodszy z graczy. Z potasowanej talii pobiera kartę pytania i czyta na głos jej treść. Druga osoba udziela odpowiedzi na zadane pytanie i uzasadnia swoją odpowiedź. Po udzielonej odpowiedzi gracz, który odpowiadał na pytanie, zabiera kartę. Po uzbieraniu trzech kart z tej samej kategorii wymienia je na kartę zadania dla swojego partnera/-ki.

Ważne: karty zbieracie osobno!
Niektóre z kart nie są przypisane do żadnej kategorii. W rzeczywistości oznacza to, że te karty pasują do każdej kategorii np. 2 karty Emocje + karta bez kategorii = zadanie dla partnera/-ki.

Karty zadań:
Z kartą zadania zapoznajecie się tylko jedna osoba, której zostało ono przydzielone, nie musi jednak wykonywać zadania od razu. Musi ono zostać wykonane do końca gry, chyba że jego treść wskazuje inaczej (WT - wykonaj teraz).

Karty ciekawskiego partnera:
Mogą zostać użyte przez każdego z graczy w dowolnym momencie gry. Karta ta zobowiązuje gracza, który czytał pytane, aby również udzielił na nie odpowiedzi.

Gra nie ma limitu czasowego. Gracie tak długo, jak uznacie to za stosowne. Nie ma też przegranych, ponieważ oboje jesteście wygranymi!

gra dla par intymne pytania

Gra w relacje jak grać?

Gra w Relacje to świetna gra dla par, która idealnie sprawdzi się dla świeżo upieczonych par, bo dzięki niej będą mogli się lepiej poznać, ale także dla par z długim stażem, bo właśnie ta gra pomoże nam spojrzeć w innej perspektywy na swojego partnera/-kę, poruszyć tematy, których na co dzień się boimy, wyrazić emocje, które często w sobie tłumimy, pokazać nasze słabości, których wstydzimy się przed ukochaną osobą (a przecież tak być nie powinno), a także wyrazić miłość na wiele różnych sposobów, poprzez małe drobne gesty. Ta gra pozwala spojrzeć na związek z perspektywy przeszłości, teraźniejszości, a także przyszłości (jak go widzimy). Jest świetną formą rozrywki dla par, która pomaga przepracować związek i zdecydowanie go umocnić.

walentynki co kupić

Gra w Relacje to świetna gra dla par, podczas której nie będziecie się nudzić, a i dowiecie się czegoś więcej o swoim partnerze/ce, jak i sobie samym, co z całą pewnością lepiej zaowocuje w związku, także, jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent z okazji Walentynek dla bliskiej osoby, to gorąco polecam Grę w Relacje.


Z kodem LOVE otrzymacie 30 zł rabatu na zakup gry GRA W RELACJE. Kod ważny do 14.02.2023r


Mieliście już okazję grać w grę, tylko dla dwojga? Macie jakieś plany na Walentynki?

*współpraca reklamowa


Komentarze

 1. Fajna musi być ta gra :) Na Walentynki idealna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna gra chyba sobie kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł na grę. Myślę, że sprawdzi się też w roli prezentu na przykład na ślubie znajomych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że jakoś nie przekonują mnie tego typu gry, ale z pewnością mają swoich zwolenników, może bardziej dla tych nieśmiałych, albo młodych par. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł na prezent i fajny sposób na wspólne spędzenie czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł na randkę z mężem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna propozycja dla dwojga tymbardziej że mało jest gier dla dwóch osób
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno ta gra jest świetnym rozwiązaniem i idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 9. O ale świetna gra! Sama chętnie bym w nią zagrała z mężem ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie słyszałam wcześniej o tej grze. To rzeczywiście idealna propozycja na Walentynki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna gra dla par, zwłaszcza dla tych z krótkim stażem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam jedną w szafie, dostałam ją w jakimś boxie książkowym, ale jej nie używam :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram