Środki czyszczące Nanobauer - czysty dom w kilka chwil

najlepsze środki czyszczące


Sprzątanie nie należy do moich ulubionych czynności (pewnie jak większości z Was), ale lubię, gdy w domu panuje ład i porządek, bo w czystym domu czuje się zdecydowanie lepiej, przyjemniej i nic mnie nie przytłacza.

Na sprzątanie nie lubię poświęcać też zbyt dużo czasu, dlatego zawsze sięgam po dobre i sprawdzone produkty, które nie tylko ułatwią mi sprzątanie, ale także je przyspieszą, jak np. produkty do sprzątania NANOBAUER.

Kilka słów o firmie Nanobauer


NANOBAUER® specjalizuje się w produktach, które pomagają naszym klientom w utrzymaniu ich domów w nieskazitelnej czystości. Nasze perełki – NANOBAUER® SHOWER CLEANER - Produkt Do Czyszczenia Kabin i Wanien, NANOBAUER® Czyszczenie Piekarników i Grilli oraz NANOBAUER® Płyn do czyszczenia fug i spoin – zdobyły serca wielu klientów, stając się naszymi bestsellerami. Ich wyjątkowe działanie i skuteczność przyciągają uwagę i zaufanie konsumentów.

Dzięki uprzejmości firmy Nanobauer miałam okazję wypróbować ich top 5 produktów czyszczących tj. środek do czyszczenia okien, szkła i elewacji szklanych, środek do usuwania zabrudzeń i przypaleń z piekarników i grillów, środek do czyszczenia kabin prysznicowych i wanien, środek do czyszczenia i pielęgnacji kuchni i blatów oraz preparat czyszczący do fug i spoin.

NANOBAUER GLASS EXTREME CLEANER 750ML 


Środek przeznaczony do czyszczenia okien i szkła. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne usunięcie każdego rodzaju zabrudzenia z powierzchni szklanych.

Mycie okien to chyba jedyne co lubię robić, jeżeli chodzi o sprzątanie. Strasznie mnie to relaksuje. Jakoś nigdy szczególnie nie przykładałam wagi do tego, po jaki środek do mycia okien sięgam. Dla mnie miał po prostu umyć szybę (którą wcześniej i tak przecierałam wodą z płynem) i nie zostawiać smug. Z efektami bywało różnie, a smugi zostawały bardzo często. Na szczęście to już przeszłość, bo odkąd mam nanobauer glass extreme cleaner mycie okien wskoczyło na wyższy level. Jest dużo szybsze i powiedziałabym, że łatwiejsze, bez zbędnego tarcia czy polerowania. Właściwie wystarczy spryskać szybę płynem, przetrzeć ją i gotowe... okna oraz lustra w domy lśnią. Płyn nie zostawia smug, a do tego ma piękny owocowy zapach, co jest zdecydowanie jego wielkim atutem.

NANOBAUER SHOWER CLEANER 750ML 


Środek przeznaczony do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien i ceramiki w łazienkach. Skutecznie usuwa kamień, mydliny i inne uciążliwe zabrudzenia. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne czyszczenie.

Kolejnym pomieszczeniem, które wymaga praktycznie codziennego sprzątania, jest oczywiście łazienka, której ja bardzo nie lubię sprzątać ze względu na ten uporczywy osad z mydła, kamień, który osadza się na moich czarnych bateriach itp., dlatego zawsze sięgam jednie po dobre i sprawdzone produkty przeznaczone do sprzątania łazienek. Takim produktem zdecydowanie jest nanobauer shower cleaner. Niech was nie zmyli jego nazwa. Produkt przeznaczony jest nie tylko do mycia kabin prysznicowych, ale także wanien i wszelkiej ceramiki łazienkowej. Szybko i skutecznie radzi sobie z codziennymi zabrudzenia, łatwo usuwa osady z mydła czy innych kosmetyków oraz świetnie radzi sobie z kamieniem. Wystarczy jedynie spryskać czyszczoną powierzchnię, przetrzeć delikatnie ściereczką i gotowe. Wszystko czyściutkie!

NANOBAUER KITCHEN CLEANER 750ML

Środek przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń w kuchni. Intensywnie oraz skutecznie usuwa tłuszcz, brud, odbarwienia po kawie, herbacie oraz najbardziej uciążliwe i zaschnięte zanieczyszczenia.

Kuchnia, jedno z tych pomieszczeń w moim mieszkaniu, które brudzi się ekstremalnie szybko i sprzątać trzeba ją non stop, zwłaszcza blaty i fronty szafek, dlatego porządny odtłuszczacz jest moim największym przyjacielem jak np. kitchen cleaner od nanobaur, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia powstałe w kuchni w ciągu dnia oraz porządnie odtłuszcza wszystkie powierzchnie. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo odkąd otwarłam przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem, nie wyobrażam sobie siedzieć na kanapie i gapić się w tłuste i brudne fronty szafek. Uwielbiam ten płyn!


NANOBAUER PŁYN DO CZYSZCZENIA FUG I SPOIN 1L 


Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału, niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom.

W domu ma świeżo położone płytki i nowe fugi, więc na ten moment nie jest konieczne ich czyszczenie, dlatego jest to jedyny środek czyszczący nanobauer, którego na ten moment nie wypróbowałam, ale widziałam filmiki innych użytkowników i efekty były powalające. U mnie pewnie pójdzie w ruch za jakiś czas, więc edytuję post i dam znać jak się sprawdził.


NANOBAUER CZYSZCZENIE PIEKARNIKÓW I GRILLI 500ML


Środek przeznaczony do usuwania tłuszczu i przypaleń z płyt kuchennych, piekarników i grilla. Produkt szybko i skutecznie rozpuszcza powstałe przypalenia. Można stosować zarówno przy tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego.

Tłuszcz i przypalenia to zmora każdej kuchni, zwłaszcza ten przypalony na płycie czy w piekarniku. Często jego pozbycie się wymaga sporo siły, długiego szorowania i wypróbowania wielu środków chemicznych, ale nie z nanobauer. Środek czyszczący 'czyszczenie piekarników i grill” poradzi sobie z nimi ekspresowo. Wystarczy delikatnie zwilżyć zabrudzoną powierzchnię, nanieść preparat, chwilkę odczekać i przetrzeć wszystko szmatką lub gąbką. Cały tłuszcz i brud w tym zaschnięte przypalenia znikają ekspresowo, bez użycia siły, zbędnego tarcia i to w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu produktowi sprzątnie kuchni, jest szybsze i przyjemniejsze. Jedyny minus tego produktu to zapach. Jest nieco drażniący.


Czy produkty do sprzątania Nanobaer są dobre?


Po przetestowaniu tych 5 (no 4, bo na środek do fug przyjdzie czas) topowych produktów firmy nanobauer jednoznacznie mogę stwierdzić, że tak. Są to produkty, które nie tylko ułatwią sprzątanie całego mieszkania, zwłaszcza tych pomieszczeń, które na co dzień ciężko utrzymać w czystości, ale także znacznie je przyspieszy, dzięki czemu my sami zyskamy więcej czasu dla siebie i na przyjemności.

Produkty do sprzątania i nie tylko firmy Nanobauer możecie zamówić z dostawą do domu na stornie nano24. Wysyłka jest ekspresowa, a z kodem Joanna-15 macie 15% rabatu na zakupy. Kod działa do 31.10.2023 


Lubicie sprzątać? Znacie produkty Nanobauer?*współpraca reklamowa 


Komentarze

 1. Nie znam, ale z chęcią poznam te środki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki takim produktom sprzątanie na pewno przebiega dużo szybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej marki - jeśli będę miała okazję, z chęcią wypróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tych produktów, ale coś porządnego do prysznicowych szyb czy piekarnika by mi się przydało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy wcześniej nie słysząłm o tych produktach. Zainteresowała mnie ta marka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie lubię sprzątać i nie znam tych produktów. To drugie chętnie zmienię przy okazji.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tam lubię sprzątać, zwłaszcza jak widać efekt :)
  ale tych produktów jeszcze nie poznałam
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za informację o tych środkach. Chętnie poczytam o nich więcej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram