Lego Creator Egzotyczna PapugaOdkąd pamiętam, moje dzieci uwielbiały bawić się klockami Lego. Najpierw były to klocki Lego Duplo, które później zamieniły na Lego Friends oraz Lego Harry Potter, którymi uwielbiają bawić się do dziś, tworząc różne miasta i miasteczka.

Ostatnio przeglądając ofertę księgarni TaniaKsiazka, natknęłam się na dotąd nieznaną mi serię klocków Lego, czyli Lego Creator, które bardzo mnie zaciekawiły, a że lubię sprawiać moim córkom drobne niespodzianki, postanowiłam zamówić im taki zestaw klocków.


Lego Creator

klocki lego tanio

Lego Creator to zupełnie inna seria klocków lego, którą dotychczas znałam. Creator to klocki lego, które tworzą przestrzenną budowlę, która jest niesamowita, wyjątkowa, piękna i całkiem realistyczna, która posiada wiele elementów ruchomych. Większość zestawów Lego Creator to zestawy 3w1, czyli z jednego zestawu klocków możemy stworzyć aż trzy różne budowle. To świetna alternatywa dla dzieci, które szybko nudzą się jedną zabawką.

Lego Creator Egzotyczna papuga 31136

lego promocje
Zabawa w lesie deszczowym z zestawem 3 w 1 do przebudowywania

Dzięki zestawowi LEGO Creator 3 w 1 Egzotyczna papuga (31136) mali budowniczowie i wielbiciele zwierząt w wieku od siedmiu lat wybiorą się w emocjonującą podróż do lasu deszczowego. Zawiera on kolorową papugę, która może obracać ciało, siedząc na gałęzi, a także poruszać skrzydłami i ogonem.

Lego Creator Egzotyczna Papuga to trzy egzotyczne zwierzęta w jednym zestawie. Można z niego stworzyć papugę oraz rybę, a także żabę, które przeniosą dzieci do kolorowego lasu deszczowego.

Lego Creator Egzotyczna Papuga otrzymujemy w dość dużym kartonowym opakowaniu z ilustracjami przedstawiającymi budowle, które można stworzyć przy pomocy tego zestawu tj. Egzotyczną papugę, rybę oraz żabę. Zestaw zawiera trzy instrukcje oraz 253 elementy, z których dzieci szybko, prosto i łatwo stworzą model egzotycznych zwierząt, z którym zabawy tak naprawdę nie będzie końca. Egzotyczna papuga potrafi obracać się na gałęzi oraz poruszać skrzydłami i ogonem. Ryba unosi płetwy i pływa w górę i w dół, a żaba ma ruchome kończyny. Papuga ma 22 cm wysokości, 11 cm długości i 12 cm szerokości. To idealny rozmiar dla zabawki, którą dzieci mogą wszędzie zabrać ze sobą (spokojnie, nie rozpadnie się w trakcie przenoszenia), a także można postawić ją na półce, jako świetny i oryginalny element dekoracyjny.


Powiem szczerze, że nie sądziłam, że Lego Creator może przynieść wszystkim tyle frajdy, zarówno dużym, jak i małym podczas budowy oraz zabawy. Cały proces składania zestawu jest bardzo prosty i dość szybki, dzięki jasnej instrukcji, w której wszystko przedstawione jest krok po kroku.Ten zestawy to strzał w 10! Bo daje nieograniczone możliwości świetnej zabawy i nigdy się nie nudzi. Na razie złożyliśmy Egzotyczną Papugę, którą moje dzieci bawią się każdego dnia i jeszcze im się nie znudziła. Sama papuga jest czadowa! Wygląda i prezentuje się naprawdę super, jak na egzotycznego ptaka przystało. Posiada mnóstwo różnokolorowych elementów, z których wiele jest ruchomych jak np. skrzydła czy ogon.

lego taniaksiazka.plTo pierwszy zestaw Lego Creator, który mają moje córki i z całą pewnością nie ostatni. Mamy zamiar zacząć kolekcjonować te zestawy. Lego Creator to także genialny pomysł na prezent.

lego 3w1


Klocki Lego Creator oraz inne zestawy klocków Lego możecie zamówić w księgarni TaniaKsiazka.pl w bardzo atrakcyjnych cenach.*współpraca reklamowa

Komentarze

 1. Też jestem tego zdania, że taki zestaw doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. coś czuje że wszyscy mieli frajde przy układaniu tych klocków :)
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja siedmiolatka pokochała tę papugę i złożyła ją bardzo szybko samodzielnie. Bardzo fajny zestaw!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lego Creator jest zawsze bardzo pomysłowe, zestawy 3 w 1 są naprawdę fajnie. Czekam aż moje chłopaki do nich dorosną :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wrażenie, że w naszej rodzinie zabawa w układanie czegoś z klocków lego nigdy nie zaniknie, kreatywnie, przyjemnie, a przy tym ćwiczenie manualnych umiejętności. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wygląda ta papuga po ułożeniu. Musiało być przy tym wiele frajdy, a efekt końcowy jest zachwycający!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie wyglada ta papuga, sama z chęcią ja zakupie i złoże.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram